Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a gitárról?

Mit gondoltok erről a gitárról?

Figyelt kérdés

[link]



Már régi szerelmem a Gibson Les Paul,és diákmunkával sikerült összespórolnom rá a pénzt.Csak az az 1 kérdésem lenne,hogy attól,hogy studio,van e olyan jó hangja mint mondjuk egy standardnak vagy egy classicnak? Voltam már pár hangszerboltban(egyik helyen az egyik gitár nem volt,másikban a másik ,szóval nem is nagyon tudtam összehasonlítani őket:/ ),eladókat is kérdeztem,de szinte mindegyik mást és mást mond.....



2018. máj. 1. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
És kérlek,ne mondjátok hogy ennyi pénzért vehetnék sokkal jobb gitárt is,csak nem Gibsonban hanem mondjuk Epiphoneban.Tisztában vagyok vele.De nekem akkor is Gibson Les paul kell :)
2018. máj. 1. 20:13
 2/4 Mojjo ***** válasza:

Szerintem ez:

[link]

és ez:

[link]

sokat segíthet.


Csak egy apró idézet:

"I suppose I should say form the start that I’m a huge fan of the Les Paul Studio. This is a conclusion I’ve arrived at after three decades of playing guitar, and handling all kinds of Les Pauls from both Gibson and Epiphone"


Én nem vagyok egy nagy Gibson fan, így hatalmas szakértő sem, de eléggé egyértelmű nekem, hogy teljesen rendben van a Studio, és nem kell Standard ahhoz, hogy épkézláb LP-nk legyen.

2018. máj. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. máj. 2. 05:53
 4/4 Mojjo ***** válasza:

Mindenesetre érdemes igyekezni, mert a Gibson anyagi helyzete miatt nem kizárt (bár nem is biztos azért), hogy jelentős drágulások várhatóak. Eddig csak a csőd szélén egyensúlyozott a vállalat az utóbbi hónapokban, de mostanra már ezt sem tudták tartani.

[link]

2018. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!