Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Erről a gitárról vélemény?

Hektor00 kérdése:

Erről a gitárról vélemény?

Figyelt kérdés
[link] Rock és metál zenére használnám.

2018. ápr. 18. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
szórakozás-zene
2018. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mojjo ***** válasza:
Az, hogy kis szerencsével használtan TALÁN már kifoghatsz egészen használható gitárokat - ha egy 5-10 ezret rádobsz még. Ennyiért és újonnan felejtős a gitárvásárlás.
2018. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mojjo ***** válasza:

Rockra/metálra esetleg ezt lehetne még valamennyire ajánlani újonnan:

[link]


Ez sem 50, de ennél olcsóbban új és használható elektromos gitárt nem kapsz rockra, metálra.

2018. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért használtal jársz a legjobban. Bár az ibanez jó gitárokat gyárt, szóval valószínűleg ez is jó lesz tanulásra
2018. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Ibanez egy nagyon jó márka. Ha ezt a gitárt választod akkor számolj szzal,hogy ezt csak tanulásra tudod majd használni. Ha majd egy kicsit jobban fogsz tudni gitározni ehhez a gitárhoz vehetsz másik pick-up-ot. Ez a hangszedő amit ehhez adnak nagyon gyenge az elején még jó lesz neked, míg egy kis idő múlva amikor már jobban tudsz gitározni azt garantálom, hogy a lehető leggyorsabban le akarod majd cserélni. Ha nem szeretnél egy néhány hó ap múlva ide egy olyan kérdést kiírni,hogy "Melyik pick-up-ot javasolnátok?" akoord dobj még rá egy 10-20 ezret és vegyél egy Cortot. Vagy egy másik Ibanezt 70-80Ezerért.
2018. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igen, hangszedő az kuka, én ezeket használom, és kedvelem, eéső kettő aktív, másik kttő passzív, ez jó az ibanezedbe, pont elfér, nem kell elem miatt cigánykodnod!

[link]

[link]

2018. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mojjo ***** válasza:
@6: Egyrészt aki 50 ezerért néz gitárt, nem fog még újabb 50-et költeni a hangszedők cseréjére. Másrészt két aktívat küldtél linkeltél, ezekhez bizony kell elem.
2018. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]

[link]

Azér gondold át, mert a 2 db szedő, több mint a gitár új ára, ezt lehetettlen lesz eladni, így örök darab lesz! Ha kicsit hozzá tennél, 100 ért mér kifogsz tényleg jó ibanezt, edge zero tremolóval, és belerakatod a 2 passzív szedőd, a hajad ketté fog állni, bár a zenei izlést nem tudom, ezek rock, és metálra tökéletesek, de lehet jobban járnál kezdésnek, 1 fix húrlábas gitárral, de lehet neked nem okozna gondot, azt kerüld ha 50 ezres új gitárt nézel, és oda írják, hogy floyd licenced tremoló, ez közelében sincs, csak szívni fogsz vele,,, tudom, mert 100 ért újonan fettem 1 ilyen jacksont....

2018. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ott a másik kettő is, csak véletlen, elküldtem a linkelgetés közben, lentebb kifejtettem röviden, szerintem, ez hasznos a kedves kérdezőnek....
2018. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!