Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van csoport/chatcsoportja...

Van csoport/chatcsoportja azoknak, akik Magyarországról mennek BTS koncertre? (Lehetőleg a berlinire)

Figyelt kérdés

Facebookon nem találtam ilyen csoportot,de a barátnőmmel nem akarunk egyedül menni és szívesebben mennénk csoportban. Akár Budapesten, akár a helyszínen találkoznánk. Gyülekeznek már a magyar armyk?

Olyan csoport is jól jön, akik Londonba vagy Amszterdamba mennek



2018. máj. 2. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen csoportról én sem tudok, de indul busz,ami remélem egy igazi ARMY járat lesz.Nem tudom, ti hogyan szeretnétek kijutni, nekünk most ez az egyetlen opció per pill.Azért még reménykedem, hogy hozzánk közelebbi országba is jönnek.

Infó a koncertbuszról:

[link]

2018. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm! Még megbeszélem a barátnőmmel, de ez egy óriási lehetőség :D
2018. máj. 3. 08:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt véletlen nem tudod, hány órakor lesz a koncert? Hirtelen semmi infót nem találtam arról sem, hogy általában mikor szokott kezdődni
2018. máj. 3. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Ti hol veszitek meg a jegyeket? Terveim szerint én is megyek de elég drága lesz és megbízható helyről szeretném megvenni a jegyeket.
2018. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A berlini koncert 20 órakor kezdődik, kapunyitás 18 órakor van.

#4 es kommentelőnek ajánlom a jegyvásárlást innen:


[link]

2018. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm <3 azt hittem innen nem lehet venni <3
2018. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi az időpontot!

Én is innen terveztem megvenni a jegyet. Biztos, ami biztos

2018. máj. 6. 11:24
 8/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Valószínűleg én is megyek a Berlini koncertre. Hát én se tudok ilyen csoportról, de, ha esetleg lenne kedved facebookon megbeszélni, hogy esetleg a koncerten találkozunk.
2018. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szia! Nekünk van egy Berlines messengeres csoportunk, ahol összegyűltünk egy páran!
2018. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van esetleg valaki aki repülővel megy a berlini koncertre? Mert az sokkal olcsóbb mint ez a busz amit valaki linkelt. Aki jönne repülővel az írhatna
2018. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!