Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinterek az Ableton live...

Szerinterek az Ableton live van olyan jó mint az Fl studio?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem használni az fl studiot nagyon nehéz volt már kezdek belejonni viszont rengeteg olyan dolog van benne amit nem értek. Az Ableton nekem ahogy megnyitottam nehéznek néz ki. De pl. Sokan használják azt itthon pl. Strong R. Külföldön Chainsmokers, Tujamo. Van valakinek tapasztalata aki azt használja hogy kézen fekvő e?
2018. máj. 3. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Feljátszani session view-be szakaszonként, majd kedved szerinti grid controllerrel vázlatosan előadni a szekvenszer nézetbe rögzítve az eredményt, ez kb 15-45 perc, és minden ott van, hogy kevés továbbfejlesztés után élőben is előadhasd és verziókat is készíthess belőle, akár egyetlen projektfájlban. Erre nekem alkalmatlan az FL.
2018. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!