Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hip-Hop fanok, nektek kik a...

Hip-Hop fanok, nektek kik a kedvenc rappereitek?

Figyelt kérdés
Nekem 3 kedvencem van, Eminem, Tech N9ne és Yelawolf. Nektek kik a kedvenceitek?

2018. máj. 6. 01:36
 1/9 anonim válasza:
Német rap :gzuz,raf camora és ennyi😂
2018. máj. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hip-hop fan, csak gyakori hallgató, nekem Hopsin és Mikee Mykanic a kedvenc rappereim. :)
2018. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Token
2018. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Migos
2018. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
XXXTENTACION, 2Pac, Lil Skies, A$AP Rocky, $uicideBoy$, Night Lovell, Scarlxrd, Ski Mask The Slump God, Cardi B, 6ix9ine
2018. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tyler, The Creator.
2018. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Xxxtentacion, Scarlxrd, 6ix9ine,

Smokepurpp, Migos

2018. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Wow ilyen nevek után amiket itt írtatok... :D Írok egy pár igazi rappert nem ilyen vattacukor embereket.

Sean Price, Vinnie Paz, 2Pac, Biggie, Planet Asia, Rasco, Method Man, ODB, Celph Titled, Reef The Lost Cauze, Kool G Rap, Lil Jon, Sick Jacken, Termanology, Reks, DMX, Uce Cube, NBS, Esoteric, Virtuoso, Edo G, Apathy, Bankai FAM, Big Daddy Kane, DIrt PLatoon, Prodigy, Styles P, Jadakiss, Joey Badass, Snak The Ripper stb stb

2018. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Tipical Old School 90-es évekbeli Mainstream arcok, akiket mindenki mond, és mindenki ismer.

Csak az a baj, hogy pl 2pac a szövegei és a szókincse alapján egy középszerű rapper.

Annyira unalmas már ezeket a régi old school rappereket hallgatni :D Én is szeretem őket, de vannak new school rapperek akik százszor jobbak, mint ők.


pl az én példámmal, (Tyler, The Creator) nem tudom mi bajod van, a Flower Boy 2017 legjobb rap albumja lett (szvsz még a DAMN.-nál is jobb), nekem személy szerint a kedvenc rapperem, nagyon egyedi hangzása van, producerként és rapperként is kiváló.


De ha igazi rappert akarsz hallani akkor Aesop Rock: Ő igazából már nem is rapper, hanem egy költő, elképesztő mennyiségű és minőségi mondanivalóval, gyakran egy sorban is annyi tartalom van, hogy napok után jön le annak a bizonyos sornak az igazi jelentése. BTW volt is egy ilyen felmérés, melyik rappernek milyen nagy a szókincse, 2pac a legalsó 20%-ban végzett, (csakúgy mint pl DMX vagy 50 cent), Aesop Rock volt az első elég nagy előnnyel GZA előtt.

Link: [link]


Szóval ha az a kérdés, hogy ki a világ legjobb szövegírója, akkor minden kérdés nélkül a válasz Aesop Rock, de ha hangzást magát a rímelést, produceri munkát is hozzátesszük akkor nekem a legjobban Tyler The Creator, Chance The Rapper és Earl Sweatshirt jön be.

2018. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!