Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BTS VIP koncert mi tartozik...

BTS VIP koncert mi tartozik bele?!

Figyelt kérdés

Ugye benne van VIPban az, hogy találkozhassunk velük(esetleg aláírást, vagy adni nekik valamit?)

Bocsi, ha hülye a kérdés, de most igy bepánikoltam, mert mind a hetet lerajzoltam és azt odaszeretném adni nekik!

És még, hogy ugye mi tartozik bele?



2018. máj. 6. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél hülye! A BTS szar! Ne legyél kpopper! Hallgass My Chemical Romance-ot!
2018. máj. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a VIP-ban nincs benne ilyesmi.Csak a legjobb ülőhely. Ennyi. Sajnos nem lehet velük találkozni.Arra külön rendezvényeket szoktak tartani.
2018. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg High Five lehet benne (csak pacsizás, semmi ajándék, dedikálás),de a szervezéstől függ, ezt olvastam valahol.Mivel ez egy World Tour lesz, szerintem nem lesz lehetőség ajándékozásra.(hidd el, én is adtam volna mindenkinek személyre szabott ajándékot, és az albumokat is dedikáltattam volna).Gondoljunk bele,milyen sok ajándékot kapnának, tárolni sem tudnák azokat, meg vinni országról-országra, lehetetlen sajnos.Amúgy nem kérdeztél hülyeséget, majd a jegyárusítás során reméljük kiderül, mit takar ténylegesen a VIP jegy.Nekem már az is jó lesz,ha láthatom őket élőben,hatalmas élmény lesz,tuti.
2018. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!