Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BTS world tour?

BTS world tour?

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy milyen bankkártyákkal lehet fizetni? Próbálkoztam megkeresni,de nem találtam (mastercardom van) csak attól félek, hogy beleélem magam aztán a végén kiderül, hogy nem is tudom kifizetni a jegyeket :D

2018. máj. 9. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ...hova mennél helyileg?

Mert az aktuális helyszínhez tartozó jegyirodától függ.


Külföldön sok jegyiroda eléggé lekorlátozza a nemzetközi jegyvásárlási lehetőségeket.

Mindenféleképpen lehet bankkártyával, de sok jegyiroda (főképpen a berliniek) nemzetközi jegyvásárlásnál nem fogad el mást, csak Visa-t. Míg hazaiak megvehetik Mastercard-dal és Maestro-val is.


Szóval ha elmondod, hogy konkrétan hova mennél, akkor többet segíthetek.

2018. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a berlini koncertre szeretnél menni,ezt láttam hivatalos jegyeladónak:

www.ticketmaster.de; www.eventim.de.


A Ticketmaster elfogadja a Mastercard-ot.


Zahlungsarten

Kreditkarte


Wir akzeptieren American Express, Visa und Mastercard.

Die Bezahlung erfolgt schnell und sicher.

Zur Gewährung optimaler Sicherheit arbeiten wir mit dem 3D-Secure-Verfahren (Visa und Mastercard).

Der Versand erfolgt umgehend.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

2018. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szuper vagy <3 köszönöm szépen
2018. máj. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!