Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongorások! Ez milyen nehéz...

Zongorások! Ez milyen nehéz darab?

Figyelt kérdés

[link]


Jól játssza?

Ha elkezdenék billentyûzni vagy zongorázni nulláról, menny idô alatt jutnék el ilyen szintre?



2018. máj. 10. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
tanárral fél év kb. nélkül meg akár egy év vagy több, de ez a szám rettenetesen tipp mert 90 százalékban attól függ hogy van e érzéked hozzá.Nekem elvileg van én nagyon hamar megtanultam az egészet hogy mi hogy működik de pl. barátom évek óta szenved azért hogy eljusson egy olyan szintre mint ahol én egy év után voltam. Mindketten járunk zenetanárhoz (vagyis én csak jártam már magamat képzem.)
2018. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell egy félév se.

Ha csak ezt az egy darab számot gyakorlod, akkor megvan néhány hét alatt, még akkor is, ha teljesen kezdő vagy.

2018. máj. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talan 3 nap vagy esetleg 3 ora ha van erzeked hozza
2018. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazatok van én másképp gondolkoztam. ha csak ezt a dalt akarod megtanulni az sima ügy én arra gondoltam hogy mennyi idő megtanulni zongorázni úgy hogy azt a dalt simán le tudd játszani.
2018. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg ugye a kérdező sem úgy fogalmazott hogya elkezd nulláról zongorázni mennyi idő alatt tudja megtanulni hanem hogy ilyen szinten tudjon játszani.
2018. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!