Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nyerünk ma este...

Szerintetek nyerünk ma este az Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 05:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem leszunk az elso tizben.
2018. máj. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

kizárt


ezekkel az ugráló, visítozó majmokkal nem is kéne.

2018. máj. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem. De állítólag kint a közönségnek tetszett a műsor, szóval talán a mezőny első felébe becsusszanhatunk. Amúg meg nem mindegy? Itt nem a győzelem a fontos, hanem a részvétel.
2018. máj. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Most kevés az időm, de holnap biztos választ adok!
2018. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Eurovíziós Dalfesztivál nem arról szól, hogy mennyire jó egy adott dal. A rokonországok egymásra szavaznak, illetve arra szavaznak, akire érdekükben áll. Ezért nem fog nyerni Magyarország soha. Bár mondjuk ha hirtelen a semmiből találnák az ország alatt min. európai viszonylatban jelentős mennyiségű olajat, akkor lehetne esélyünk... :D
2018. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy diplomáciai verseny az országok között semmi más
2018. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország ott nem nyerhet akkor sem, ha magasan a miénk a legjobb produkció, ahhoz túlságosan gyűlölnek minket Európában. Viszont van esélyünk jó eredményt elérni. Egyrészt mert végre normális fellépőt küldünk, másrészt mert az eurovízión hagyományosan alig van rockzene, így a rockerek kevésbé vannak megosztva, mint a popperek.
2018. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A jó helyezés sajnos nem jött össze.
2018. máj. 13. 06:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Erre számítottam, a metál nagyon megosztó, én személy szerint ki nem állhatom. De inkább nyertünk volna mi, mint ez a félbolond izraeli csaj, katasztrófa a dal, messze a legidegesítőbbek között volt. Az meg külön jól néz majd ki, hogy egy olyan ország rendez EUROvíziót, ami nem is Európában van. Vicc az egész.

Bár szerintem az idei mezőny a legrosszabb évekre visszamenőleg. Mindig tetszett jó pár előadás, most ez kb 3-ról mondható el.

2018. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem is csak három dal tetszett. A norvég, holland meg az ír fellépőjé.

Amúgy az is érdekes, hogy az ausztrálok megint ekkora támogatást kaptak.

2018. máj. 13. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!