Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rammstein énekese Till...

A Rammstein énekese Till Lindemann élő koncerteken csak szerintem énekel gyengén?

Figyelt kérdés

Kedvenc együttesem, de mintha már egy ideje a képességeinek kb a 60%-át adná a szinpadon. Most ez nem tudom, hogy az öregedésnek köszönhető, vagy csak a hangtechnika van rosszul összedobva, vagy mivel ő hivatalosan nem énekesként kezdte a pályáját ezért "csak ennyi van benne".


Konkrétan arra gondolok, hogy a hörgések mindig playbackről mennek, az éneklés pedig folyamatosan olyan, mintha a nehezére esne, olyan lihegős, nem mindig jönnek ki a hangok. Nem tudom pontosan megfogalmazni, de valami ilyesmi.



2018. máj. 18. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Öregszik. Hallottad volna '95 körül!
2018. máj. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt öregszik, másrészt kvára fárasztó ám élőben végigüvöltözni egy koncertet. És a jelenség más énekeseknél is jól megfigyelhető. A stúdiófelvételnél 2 szám közben sokat pihennek, élő koncert közben erre nincs lehetőség.
2018. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak megviseli a hangot egy 10-20 éves pályafutás során a rengeteg üvöltés és éneklés. Szerintem ez elkerülhetetlen, főleg ebben a műfajban. Habár Rammsteint nem hallgatok, de én is észrevettem a kedvenc egyuttesem koncertjén hogy gyengült valamennyit a hangja
2018. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a 2006-os Völkerball turnén volt gyenge a hangja. 2010-ben jobb volt. De a csúcs akkor is a Sehnsucht és a Mutter tour. Akkor brutál hangja volt élőben.
2018. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben nagyobb átéléssel énekel, de igaz, hogy már lehet, hogy gyengül. El tudom képzelni.
2021. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!