Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetek énekes?

Gfedgsdfvb kérdése:

Lehetek énekes?

Figyelt kérdés
Egy hete lettem 16 éves (fiú), és én nekem igazából életem a zene. Rengeteg zenét hallgatok, legfőképpen Shawn Mendest szeretem, de szinte minden kategóriában hallgatok muzsikát, és nagyon szeretnék én is zenélni. A hangom nem valami jó, de elvileg valahogy ki lehet ezt fejleszteni úgy, hogy jól hangozzon, hangszerem (gitár, zongora) van, és bármi más kéne tudok beszerezni. Nagyon tetszik az életstílusuk az ilyen énekeseknek. Mennek turnéról túrnéra, zenélnek, vannak rajongóik, és sorolhatnám még, de nagyon tetszik ahogy ők élnek. Szeretnék én is nagyobb énekes lenni, csak nem tudom, hogy hogyan álljak neki. Nem egy pillanatyni álom, mert régóta gondolkodok már ezen, csak most már AKAROM megvalósítani. Nem szeretném, hanem AKAROM. Akarom, hogy ott legyek a legjobbak között. El akarok érni valamit az életben, és én nagyon beleélném magamat ebbe, mert tényleg nagyon tetszik ez az egész. Tudom sok munka, sok küzdelem, de én ezekre készen állok, csak nem tudom mit takar ez a sok munka, mit kell tennem?

2018. máj. 20. 23:07
 1/4 Mojjo ***** válasza:
100%

Első körben keress egy jó énektanárt és gyakorolj rengeteget. Meg még többet és még többet.

Második körben pedig próbálj hasonló érdeklődésű korodbelieket összeszedni, és egy bandát alapítani. Dobost, basszusgitárost, szóló- és ritmusgitárost stb stb... A szokásos, illetve amit te megálmodsz, kigondolsz. Itt a gyk-n is látni időről időre 16 év körülieket, akik zenésztársakat keresnek, szóval biztos, hogy vanbak a korosztályodban szép számmal olyanok, akik benne lennének egy ilyen buliban.

Persze nem ártana letisztáznod magadban, hogy pontosan milyen zenét is akarnátok játszani.


Amúgy a gitározás/zongorázás hogy megy?

2018. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon használtam őket, zongoráztam egy ideig, de nem tetszett annyira, áttértem gitárra, és mostanában gyakran gitározok.
2018. máj. 20. 23:46
 3/4 Mojjo ***** válasza:
100%

Ha a gitár tetszik jobban azon is érdemes annyit gyakorolnod, amennyit csak tudsz, és még egy keveset. És persze tanárhoz járni.

Szóval énektanár + gitáranár + baromi sok gyakorás. Aztán rátérhetsz a kettes pontra.

2018. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 20. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!