Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt Jungkook-kal a...

Mi történt Jungkook-kal a múltban?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvastam, hogy örül egy tag, amiért Jungkook jól érzi magát a testében és van önbizalma, utána meg kb ezt írta: "a múltban kényelmetlenül érezte magát a testében (a rajongók tudják, miről beszélek)". A Danger óta ismerem a fiúkat, de úgy tűnik, erről mégis lemaradhattam... Történt valami, mondott valamit ezzel kapcsolatban valamikor?

2018. máj. 21. 19:19
 1/3 anonim válasza:
68%
Egy régebbi videóban nyilatkozta például, hogy eleinte nagyon zárkózott és szótlan volt, meg sem mert mosakodni vagy akármennyire levetkőzni a tagok előtt, és hogy V segített neki megváltoznia. Én ennyit tudok:)
2018. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nahát ezeket sem tudtam..
2018. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,ezeket énis olvastam Kook-ról hogy elég visszahúzódó volt és félénk először,viszont a lányok körében még mindig az:D

Nem baj, ő igy cuki^^

2018. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!