Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a biasotok (kedvencetek) a...

Ki a biasotok (kedvencetek) a BTS-ből? Van, akinek Jungkook a biasa ugyanúgy?

Figyelt kérdés
mit szerettek a biasotokban? egy kis köznépi kutatás :)

2017. dec. 6. 07:53
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Igeeeeeen!!! Imádom Jk-t, kis cuki meg látszik hogy milyen ügyes.

De a többi tagot is szeretem.

2017. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Jimin a biasom, de inkább az ultra biasom!  Jungkook nekem a bandából a 3. kedvencem. 2. Jin. :)
2017. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nekem Suga a biasom :D Ha sorrendet kéne állítanom, JK a 3. vagy 4. lenne (de mindig változik lol). De igazából mindenkit nagyon szeretek <3

Suga volt az, aki anno a Dope mv-ben nagyon kitűnt és így őt ismertem meg először, meg aztán ott van az Agust D mixtape is és ahhh imádom őt :D Bár a savage oldalát kedveltem meg, de utána észrevettem, mennyire figyelmes és érzelmes ember igazán. Nagyon sokrétegű~

Jk-t mostanában egyre jobban bírom. Bár ő a legfiatalabb, nem fél a többi tagtól és megmondja, amit gondol. Kedvelem az arckifejezéseit, amiket néha lenyom :D Azért kerül a listám közepére, mert nagyon különbőző az ízlésünk és így kénytelen voltam 3.-4. helyre szorítani heh

2017. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nagyon örülök, hogy más kedves felhasználó is A.R.M.Y köztünk ^_^ :) hwaiting! C;
2017. dec. 8. 06:50
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Az "ARMYk" 80%-ának Jungkook a biasa.

Indok: mert cuki

2017. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
#5 Így igaz... Meg a legtöbb divat ARMY-nak is ő a kedvence vagy V.
2017. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, meg Jimin. A maknae line nagyon népszerű

De a szomorú dolog, hogy Jungkook-ot nem igazán értékelik az emberek, csak a kinézetét

2017. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
emberek, szerintem most azt hiszitek hogy egy hülye kis új fan írta, de csak úgy elmondanám, hogy 2013-as fan vagyok, és az elejétõl JK a biasom. + egy kis információ, hogy a hyung-line jön be jobban :) ezzel a kommenttel senkit nem akartam megbántani, cs
2017. dec. 10. 10:00
 9/29 anonim ***** válasza:
Ezt csak általánosságba írtuk, nem kell mindent magadra venni:)Bár lehet azért vetted magadra mert igazunk van... "cs"
2017. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 laurta ***** válasza:

Jimin az ultimate biasom.Szeretek Jiminben mindent.Főleg azt a gyönyörű anygyali hangját és a mochi pofiját.Komolyan, annyira aranyos.Főleg meglepődtem amikor azt mondta régebben, hogy ő fogyni akar.És így nem látja, hogy szinte tökéletes???

Na visszatérve a többiekhez, őket is imádom.Akik pedig a "Bias Wreckereim" azok Suga és Jungkook.Na meg aztán az összes többi :).Imádom az egész együttest.

2017. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!