Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudok legálisan letölte...

Honnan tudok legálisan letölteni zenét, ami ténylegesen rá is kerül a merevlemezre és rá tudom tenni egy memóriakártyára pl? , hogy a kocsiban hallgathassam?

Figyelt kérdés
régebben töltöttem le programokat az Appstore-ból és a Google Playből is...de csak a programot tudtam feltelepíteni...magát az install fájlt nem kaptam meg.... Ezért feltételezem,hogy a zenei fájlokkal is így van..hogy csak akkor tudom hallgatni ha online vagyok vagy hasonló.... Van olyan magyar web áruház ahonnan le tudom tölteni a számokat? Illetve örülnék olyan oldalaknak is ahonnan jó minőségben le lehet tölteni a zenéket,ami nem youtube-ról konvrtált. Megőrülök amikor a kocsiban állandóan tekergetni kell a hangerő szabályzót,mert az egyik halk,a másik hangos....torz...stb....Köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 25. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a legtöbbször YouTube -ról töltök le zenét, nem tapasztaltam még az általad leírtakat(torzít/halkabb/hangosabb), pedig naponta több zenét is leszedek onnan, ugyanolyan tiszta hangzása van letöltve is, mintha online hallgatnám.

Ezt a konvertert használom: [link]

Illetve néha még a Musicpleerről töltök le zenét:

[link]

2018. máj. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Youtuberól letöltve minden lesz csak tiszta nem.

Ilyet csak olyat mond, akinek vagy bot füle van, vagy nagyon gagyi audio rendszere, vagy mind a kettő.

Egyébként meg rengeteg online zene áruház van, ahonnan tudsz letölteni, iTunes pl biztos ilyen, de szerintem a Google Music is.

2018. máj. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Google Play Zene alkalmazással mind Korlátlan, mind Normál hozzáférés esetén bárhol meghallgathatja zenegyűjteményét. Minden zenéjét online tároljuk, ezért nem kell aggódnia a szinkronizálás, a tárhely vagy az offline lejátszás lehetősége miatt.
2018. máj. 26. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:

En bandcampet hasznalok. Iszonyat jo applikacio zene felfedezeshez, vasarlashoz es hallgatashoz is. Gyakran van, hogy zenekarok akar ingyen is elerhetove tesznek egesz albumokat, de altalaban vasarolni kell. Mielott megveszed az minden albumot haromszor vegignyomhatsz ingyen, appon belul, vasarlas utan pedig tobbfele audio falj formatumbol valasztod ki, hogy milyet szeretnel letolteni. Tobbfele lossles es mp3 is van, szoval minosegre nekem meg nem volt panaszom. Plusz minden amit megvettel bekerul a bandcamp collectionodbe igy barhonnan elered es streamelheted, szal meg a helyet sem foglalja, ha nem akarod.


De ha ingyer akarsz normalis minosegben zenet akkor torrentezz. Youtuberol zenet letolteni olyan szinten tre dolog, hogy inkabb bele sem megyek. thepiratebay a haverod, meg regelni sem kell, csak a youtube convertereket assatok mar el a kert vegeben legyszi.

2018. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!