Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a zenének a magyar...

Angels_21 kérdése:

Mi ennek a zenének a magyar szövege? Darwin - Pepper spray

Figyelt kérdés
Légyszíves leírnátok? Köszi :)
2018. máj. 26. 17:43
 1/1 anonim válasza:

Még akkor sem visszavágok, ha megpróbálnak kiállni Ha az egész közönség azt mondta, hogy "nem akarom", akkor Nem látják a látásomat, nem látom, hogy winnin vagyok. Ó, uram, mondja meg, hogy te borsozzátok ezeket a gazembereket? Nem látom a látásomat, nem látom, hogy winnin vagyok. Ó, uram, mondja meg, hogy te borsozzátok ezeket a gazembereket? hm Még akkor sem visszavonulok, ha megpróbálnak kidobni, ki Ez a lángcsarnok, és azért jöttem, hogy valódi hangot kapjunk Nem látják a látásomat, nem látom, hogy winnin vagyok. Ó, uram, mondja meg, hogy te borsozzátok ezeket a gazembereket? Nem látom a látásomat, nem látom, hogy winnin vagyok. Ó, uram, nem tudják, hogy nullától százig megyek.


Megyek... Ó, uram, mondja meg, hogy te borsozzátok ezeket a gazembereket? Igen Mondja meg, mondja meg, hogy borsozzátok ezeket a gazembereket?


Általában alacsony kulcs vagyok, de beszélek Ez mennyire őrült Mózes a hangszórókon keresztül hangzik Néhány nem hívő próbálkozott Csak azért, hogy egy darab árat álmodjak De az életem egy album, nem kell egy funkció Mert én vagyok a Picassos és a Mona Lisas Van olyan művészi típus, amely mosolyt emelhet Jézushoz De megpróbálták elvinni az életemet, mint a színházban vagyunk, nem, nem

2018. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!