Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van esetleg valaki aki megy...

Van esetleg valaki aki megy BTS koncertre?

Figyelt kérdés
Mi a barátnőmmel és anyujával meg apummal mentünk volna. Hetekkel ezelőtt megterveztük, mert tudtuk milyen hamar elkelnek a jegyek. ma pontban 9-kor elkeztük megvenni a jegyeket, de a végén mikor fizetni kellett volna megláttuk, hogy a 4 jegy összesen 600.000 lett volna. Pedig a legolcsóbb szektorba mentünk volna. tegnap még 30.000 volt egy jegy. Így aztán nem vettük meg. most nagyon szomorú és mérgesek vagyunk. lehetséges hogy egy nap alatt így felmenjen az ára??? (Berlinbe mentünk volna)

2018. jún. 1. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártatok. Én sem megyek és én is tisztában voltam azzal hogy gyorsan fogy de mégis meglepődtem mennyire lecsúsztam pedig azonnal elkezdtem venni a jegyet(Londonba mentem volna) de 60.000db jegy 2 óra alatt az elég wow.. Ezek után mondja valaki azt, hogy nem népszerűek :D
2018. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mmm. Depizzünk együtt. Bizony elég sok ember járt még így. Én olyan hülyeségekkel vígasztalom magam, hogy mindennek van oka :'D Meg, hogy lehet, hogy majd jönnek közelebb is. És addig még úgy is gyüjtünk.
2018. jún. 1. 23:00
 3/14 anonim válasza:
Mi is úgy voltunk vele, hogy megyünk és már 9 előtt fél órával ott ültünk, de amikor elkezdődött a jegyvásárlás állandóan kidobált minket a fiókunkból és mikor rákattintottunk, hogy megvesszük a jegyeket azt írta, hogy nem elérhetőek a jegyek:(
2018. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ezzel nyugtattam magam :') legalább tudok menni victonre BP-n lol szinte ugyan az
2018. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Melyik oldalról rendeltétek?A hivatalos a MBA,a Ticketmaster,és az Eventim.Mi Berlinbe mentünk volna.Nekem sem sikerült.Mire bepakoltam a kosárba 2 jegyet,addigra újra elérhetetlen volt.Később meg már csak 1 db jegyeket hozott fel.Remélem lesz még európai helyszín,de félek ugyanez az őrület lesz.A viszonteladók meg szégyelljék magukat,hogy lehúzzák a fiatalokat,akik még egy normál jegyárat is alig tudnak összespórolni.
2018. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
#3 vagyok és az eventim oldaláról akartuk rendelni. Igen ezzel én is így vagyok pl ebayen valaki az eredeti ár ötszöröséért árulja és ez szerintem nagyon gusztustalan
2018. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát mi egyszerre 2 gépről is rendeltük, az egyik oldal a ticketmaster, a másik a Viagogo volt. De még mindíg nem értem hogy kerülhetett a legolcsőbb 100.000-be?
2018. jún. 2. 22:06
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem a BP az UB bandám. Annak mennyi esélye van szerintetek, hogy YG-s banda jöjjön Európába?😌😂
2018. jún. 2. 22:09
 9/14 anonim válasza:

A viagogo egy csaló, onnan nem szabad jegyet venni:/ Mi is kíváncsiságból felnéztünk rá, és volt olyan jegy, ami 1 300 000 forintba került xD

A BPt viszont én is szívesen megnézném, szóval remélem majd egyszer jönnek:D

2018. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ó értem köszönöm. És akkor melyik a legmegbízhatóbb oldal, ami nem fagy be?
2018. jún. 3. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!