Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kendrick Lamar gyűlöli a...

Kendrick Lamar gyűlöli a fehér embereket?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
inkább fordítva!
2018. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel,mert nemrég történt az eset, hogy koncert közben felhívta egy fehér rajongóját a színpadra, hogy énekelje vele közösen a dalát, majd mikor a lány azt énekelte, hogy "nigga" (a dalszöveg része) leállítatta a csajt, mert mit képzel magáról, hogy fehérként "niggázik" plusz a nézőközönségből is hallatszik, hogy "f*ck offoznak a lánynak" emiatt.
2018. jún. 2. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Sőt, hajlok afelé, hogy közönség nyomására állította le a leányzót, mert kb. a harmadik niggánál szólt rá, mikor mindenki fujjolt, és akkor se az általad írt "mit képzel magáról" stílusban, hanem kb. "pls ne" címszó alatt. Persze, lehet kifogásolni ezt a húzását, vannak fekete rapperek, akik egészen máshogy állnak a témához, de ez azért távol áll attól, hogy "gyűlöli a fehér embereket".
2018. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Láttam a felvételt az esetről és ő állította meg a lányt, majd utána kezdett el a közönség egy része felháborodni, de még ha úgy lett volna ahogy te írod akkor is iszonyatos nagy patkányság, hogy így megalázta a saját rajongóját. Ebben a kontextusban a "nigga" kifejezés egyáltalán nem jelentett semmiféle rasszizmust.
2018. jún. 2. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Fogalmam sincs, ki az, de ebből a történetből egyértelműen az derül ki, hogy igen.
2018. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egyáltalán nem. Egy fehér embernek se kéne n***a-zni, mivel rendkívülien rasszistának hat, mégha nem is volt az a szándéka az illetőnek. Magyarországon ezért a szóhasználatért nem nagyon szólnak, de amerikában köztudott, hogy fehérek nem mondják. És ezt a lánynak is tudnia kellett volna, aki felment a színpadra. Én is kb csak rap zenét hallgatok, és tudok úgy rappelni, hogy kihagyom azt a szót.
2018. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Akkor 6ix9ine miért niggázik 100 néger társaságában?

2018. jún. 7. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő mexikói, a színesbőrüeket (legtöbbet) nem zavarja, ha mexikóiak mondják.
2018. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!