Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a nagyon fehérbő...

Ti szeretitek a nagyon fehérbőrű embereket?

Figyelt kérdés
Nyáron sikerült elérnem,hogy még fehérebb vagyok mint télen voltam és nagyon szeretem és egyre jobban tetszik a fehér fakó bőr.De az Európaiak átvették az Amerikaiaktól ezt a hülyeséget,hogy minél barnább valaki annál szebb és azt mondják olyan fehér vagyok mintha beteg lennék és ez nem egészséges.Miért ne lenne egészséges?Sokat voltam kint nincs vitamin hiányom csak annyi naptejet és otthoni bőrfehérítőszert(direkt otthonit,hogy ne károsítsam a bőrőm)használtam,hogy szép fehér lettem.Van rajtam kivúl olyan ember aki szereti a fehér bőrt?

2017. aug. 11. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha ezt dobta a gép,akkor úgysem tehetnél nagyon ellene,még ha szeretnél,akkor sem.

Szerintem egyébként szép a hófehér bőr,de én nem cserélném le az én kreolomat rá,az érzékenysége miatt.

Milyen az az "otthoni bőrfehérítőszer"?

2017. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a nagyon hóka bőr nem tetszik, bár én sem napozok, és nem tetszik az sem, ha valaki sötétbarnára napozza magát, de azért nyáron egy egészséges barna szín szerintem szép, amennyire megfog a nap napozás nélkül is.
2017. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az otthoni bőrfehérítő szer egy olyan krém amit én készítek és mivel van benne citromlé ezért nem csak táplálja a bőrőmet hanem fehéríti is azt.
2017. aug. 11. 15:33
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Úgy általában semmi bajom a nagyon fehér bőrű emberekkel. Hófehérkét pedig nagyon tudnám szeretni.
2017. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Utcára hogyan mész ki? Hosszú ujjú ruha, napernyő, vagy nem gyalogolsz nyáron?
2017. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én imádom a nagyon fehérbőrű lányokat. Pláne, ha még szőkék is.
2017. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utcára csak úgy simán időhöz megfelelően öltözköde megyek és szoktam napon lenni csak az én böröm eleve nem olyan,hogy nagyon barnul és most még vigyáztam is rá.
2017. aug. 11. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Én gyűlölöm a fehér bőrömet. Rám is mindig azt mondják, hogy betegnek nézek ki.

A pattanások is jobban észrevehetőek rajta. Én képtelen vagyok lebarnulni es ha egy májusi napon már nem használok naptejet, egyből leégek. Ezért mindig naptejezni szoktam legalább az arcom, mert olyankor nagyon viccesen nézek ki. :(

2017. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon tetszik, különösen irigylem a koreai és a japán lányok porcelánbőrét. Mindent elkövetek, hogy sápadtarcú maradjak, ami nem egyszerű, mert sajnos könnyen barnulok.
2017. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Nekem egyáltalán nem tetszik, meg eleve egyértelmű, hogy mesterkélt, nem természetes. Ezen kívül az összes bőrhiba, sérülés, pattanás, visszér, anyámnyúkja egyből meglátszik rajta.

Egyébként én nem lennék benne olyan biztos, hogy nincs D-vitamin hiányod, sőt.

2017. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!