Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen dobot (szettet) éri...

Milyen dobot (szettet) éri meg kezdőként venni?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok, de már évek óta érdekel a dobolás, ha valahol látok biztos oda megyek dobolni, neten is sok oktató meg drum cover videókat nézek. Olyan max. 150 ezerért nézegettem de nem vagyok tisztában melyek a minőségibb gyártók. Nem keresek túl profi szettet de azért valami olyat amit azért egy ideig lehet rendesen használni.

[link]

Ezt a szettett nézegettem, mert jó árban van és amennyit hallottam a Stagg nem olyan rossz márka, de nem tudom. Köszi a segítséget! :)



2018. jún. 3. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a Stagg dobokat, csak a gond lesz vele.

Eleve nem vennék tök új dobot, mert ami elfogadható szintű, az elég drága.

A helyedben minőségi használt cuccot vennék, ami nyilván olcsóbb, mint újkorában, de teljesen jó, sőt.

A dobbolt.com oldalon nézz körül, ott sok használt motyó van, és megbízhatóak a srácok.

A ritmusdepo.hu oldalon magánhirdetők árulnak mindenfélét.

Érdemes valaki tapasztalt emberrel értekezni ez ügyben.


Cintányér vonatkozásában viszont a Stagg már elég jó, nekem a sok hi-end tányér (Zildjian K, Sabian HH, AA, Meinl Byzance...) mellett van pár Stagg beütőm is és tetszenek is.

2018. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:

Dobok terén nem vagyok képben, de gitárok terén igen, és a Stagg gitárok közismerten rosszak. Nekem is volt velük tapasztalatom, borzasztóak. Meglepne, ha egy hangszergyártó ami az egyik fajta hangszert csak förtelmes minőségben tudja gyártani, egy másik féléből jót csinálna.


Persze, ki tudja, lehet vannak csodák, de én azért nem alapoznék erre.

2018. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem akkor nézegetek inkább használtakat, használtan vagy csak úgy unblock melyek a jobb minőségű dobok?
2018. jún. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!