Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hány zene van a telóján...

Kinek hány zene van a telóján és kiktől van a legtöbb?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Egyáltalán kinek van még zene a telefonján?
2018. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy? Nem mindenkinek lehet állandó mobilinternete, hogy neten hallgasson
2018. jún. 5. 12:23
 3/12 TR75 ***** válasza:

Nekem olyan 70-75 album, vagy ilyesmi, és több előadótól. Van pár Jean Michel Jarre, három Tacoma Narrows Bridge Disaster, jópár barokk zenei album, Kraftwerk, Yazoo, Laid Back... van sok.

Bár az is igaz, hogy ez egy olyan telefonon van, amit csak mp3 hallgatásra használok. A telefon telefonomon System Of A Down van és Iron Maiden :-D

2018. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem 247 és talán Three Days Grace van rajta a legtöbb,nem biztos mert nagyon vegyesen hallgatok zenét
2018. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88, és jelenleg Zico-tól van a legtöbb, mert mostanában találtam rá, és a telefonom se olyan régi, szóval nincs rajta annyi zene (Régebb mp4-en hallgattam, és azon sokkal több Doors, Jimi Hendrix, Animals, Einstürzende Neubauten, stb. van, mint most Zicoból a telefonomon)
2018. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a demo szarokat nem számolom, akkor nekem pl egy sincs
2018. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
222 és Kowalsky meg a Vega
2018. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

120 db körülbelül

a nagyja Guns N Roses meg Metallica

2018. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Kb 90 album vegyesen magyar és külföldi előadók.

A legtöbb most orishas, sub bass monster, notorious big, akph. És egyébként hogy kinek van mostanában a telefonján zene? Az offline stabil barátom. Borospincében is szólni fog vagy az alagsori tárolóban is. Nem törli a youtube jogi ütközések miatt, vagy bármilyen felületet is használj.

2018. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már nem számolom egy ideje, de a következőktől van a legtöbb számom: Tankcsapda, Kárpátia, Eluveitie, Aurevoir, Asking Alexandria. :)
2018. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!