Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen félakusztikus gitárt...

Milyen félakusztikus gitárt ajánlanátok 150 ezerig?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy félakusztikus (szokták jazz gitárnak is nevezni) gitárt vásárolni. Ibanez, Cort, Gretsch, ezekek nagyon tetszenek, melyiket ajánlanátok?

2018. jún. 7. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Végre valaki nem írta a Gibsont :D

Habár a Cortot írtad,ami már Gibson elvileg.


Ha használtan veszed akkor egy Gretsch G2622T is százötven alatt van,vagy picit szánj rá többet,nagyon megéri!!

Én B.B. King stílusú jamekhez használtam,pedig LP fanatikus vagyok :)

2018. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:

@1:

"Habár a Cortot írtad,ami már Gibson elvileg."


???


Vagy valamiről nagyon lemaradtam (és úgy látom így hirtelen, hogy a teljes internet is), vagy valamit összekevertél.

2018. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mojjo


Csődközelben a Gibson (nem a túlárazott gitárok miatt,nyugi,a Philipses biznisz nem jött be) és a Cort vásárolta fel egy csomó gyárát.

Google egyből 837292 oldalt kiad ahol taglalják hosszasan mi történt. Hogy pont a Cort vásárolta fel a gyárak egy részét,azt belsős forrásból tudom :)

2018. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mojjo ***** válasza:
@3: Köszi! Igen, a Gibson gondjairól tudok google nélkül is. Ez a Cortos felvásárlás nem volt tiszta. Mondjuk én megvárom a hivatalos megerősítést.
2018. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ezt a Gretsch-t neztem ki enis csak tremolo nelkul. Kicsit felek tole, nem hasznaltam meg soha.
2018. jún. 8. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan tremolo mint ami a stratokban van,nyugi,teljesen más mechanika,kicsit se hangolódik el a gitár tőle,tapasztalatból mondom
2018. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gretsch G2622 Streamlinerem van, nekem ez nagyon bejött.
2018. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!