Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt a legnagyobb hatású...

Ki volt a legnagyobb hatású (már elhunyt) zenei előadó az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

-Elvis Presley

-John Lennon

-Michael Jackson

-2Pac



2018. jún. 8. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Elvis Presley, John Lennon és Michael Jackson között nem tudok dönteni, de 2Pac teljesen kilóg a sorból. Az ő életműve csak egy adott szubkultúrára volt nagy hatással, nem az egész zenei világra.
2018. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Első jól leírta. Ha muszáj lenne sorrendbe rakni, akkor holtversenyben első Elvis és John Lennon, utánuk pedig Michael Jackson, de nem sokkal lemaradva.
2018. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Na ja, 2pac nem volt olyan nagy kaland, sőt, ő igazából csak előadó volt, nulla zenei tehetséggel.

A többiek viszont magasan képzett zenészek voltak.

Az én listám

John Lennon(ő nem csak zeneileg volt toppon, hanem kicsit ilyen spirituális vezető feelingje volt a palinak)

MJ meg Presley kb egy szintén van, egyik a rock, másik a pop királya, de ha jól tudom Jackson szinte mindent magának csinált, szal inkább őt sorolnám előre.

2pac utolsó helyen van nálam.

2018. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Michael Jackson természetesen
2018. jún. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
46%

Szerintem Michael Jackson! 👑

De a többiek is elég vagy hatással voltak a zenei világra!👌

2018. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Michael Jackson
2018. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. 2Pacnek csak a nevét ismerem, nem tudok tőlük dalt mondani, tudom, hogy az adott műfajnak nagy egyénisége, de mivel nem hallatom, nem is jut el hozzám. Ellenben a másik három megkerülhetetlen. John Lennon dalszövegeit még az is ismeri, aki csak graffitiben látta őket, Elvis Presleyt már az is tudja, aki semmi mást nem tett, csak nem megnézte a Forrest Gumpot vagy elment/elmenne Las Vegasba vagy Memphisbe, aki pedig látta a Vissza a jövőbe trilógiát, és érti is benne a kulturális utalásokat, az legalább 2 részen keresztül nem szabadulhat Michael Jacksontól. De ha mondanak egy 2Pac-es viccet, nem fogom megérteni.
2018. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
tőlük=tőle, bocsánat
2018. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Michael Jackson
2020. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Michael jackson
2020. aug. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!