Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt Namjoon-nal?

Mi történt Namjoon-nal?

Figyelt kérdés
Sok olyan videot és kommentet láttam ma ahol Joonnak hívják mi lett a Rapmonsterrel? Miért változtatta meg?

2018. jún. 11. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Rapmonster nevet hivatalosan is leváltotta RM -re pár hónapja.

Joonnak meg azért hívják mert így becézik a Namjoont, kedveskedés.

2018. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A nevét egyébként azért változtatta meg mert úgy érezte hogy a Rapmonster már nem fejezi ki azt amit szeretne. Ezért lett RM, vagyis real me.
2018. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ooo megvilágosodtam köszönöm. Láttam egy kis részletet ahol saját magának mondta hogy nem “monster” és hogy ne hívja így magát de ott nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget neki.
2018. jún. 11. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

(5:50-től és van magyar felirat)

Ebben a videóben Jungkook Rap Monsternek szólítja és utána beszélnek is a dologról.

Namjoon még tavaly bejelentette, hogy leváltja a nevét és hamarosan tényleg megtette. Már előtte is pedzegette, hogy ha beszélhetne a múltbeli önmagával, akkor azt mondaná neki, hogy "Ne nevezd el magad szörnynek"


Egyébként RM-et ismerve nem fog megállni egy jelentésnél. Szerintem szereti a kétértelmű dolgokat, már csak ha arra gondolunk, hogy "AMRY" "BTS" vagy a dalszövegeik és az MVk. :)

2018. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!