Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elfogyhatnak Szigetre a bérletek?

Elfogyhatnak Szigetre a bérletek?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy elfogynának a Szigetre az 5 és 7 napos bérletek?Ahogy láttam bizonyos kemping bérletek elég gyorsan eltudnak,azonban a sima bérletekről nem találtam infót.Ezek is elszoktak fogyni,és ha igen mikor?

2018. jún. 12. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol írják hogy vészesen fogyott vedd meg minél előbb és most talán tényleg így van főleg hogy most volt a jegyár forduló. Bár most hogy emelték nem biztos hogy olyan nagy mennyiségben fog fogyni. Szerintem ha el szeretnél menni akkor vedd meg minél előbb! De nem valószínű hogy elfogy, viszont még van rá az esély:)
2018. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra nem igen van példa, hogy az összes 7 napos bérlet elkeljen. De ha ez történne, akkor is rengeteg árulják különböző fb csoportokban. Én is szerintem sziget kezdete előtt egy nappal fogom megvenni.
2018. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!