Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek, mit gondoltok a...

Kpopperek, mit gondoltok a Blackpink új számáról?

Figyelt kérdés
Tegnap jött ki a minialbum legelső száma, a Ddu-Du-Ddu-Du. Szerintetek milyen lett? Jobb mint az eddigiek? Vagy rosszabb? Elfogadható? Szerintem jó lett, de kiváncsi vagyok a véleményetekre.

#zene #K-pop #blinks #mini album #Square Up
2018. jún. 16. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanolyan hitvány, mint eddig.
2018. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem lett rossz, de jobbra számítottam. Viszont a klippben vannak rejtett mondanivalók, amik tetszettek és Jisoo jelenete, amikor elesik például roppant elgondolkodtató és igaz is sajnos.. Nekem továbbra is a Playing with Fire a kedvencem tőlük, de nagyon megtetszett a See U Later^^ Melyik a kedvenc dalod a minialbumról?^^
2018. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik az új albumuk.Hogy jobb-e, mint az eddigiek? Szerintem az.

Egy kicsit az első buildup a kórushoz elvesz a többi rész mellett, de az utolsó pont jó.

Jennie rapjéről nem is beszélve, erre vártam mióta. :D Imádom.

Mindegyikük sokat dolgozott, és meglett az eredménye. :) A tánc hozzá mondjuk egy kicsit túl sima szerintem.Az egy év alatt, míg nem adtak ki semmit, lett volna idejük jobban kidolgozni.A "Young forever"-nek például jobb a koreója véleményem szerint.

A többi dalt is szeretem."See U later" közel a második kedvencem tőlük.

De amúgy sokaknak nem jön be, amit amúgy nagyjából értek, miért.Szerintem az ilyen embereknek lehet jobban tetszene a "Really" az albumból. :)

2018. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyedül a See u later tetszik az albumról, a többi nem annyira jön be:/

Illetve sajnálom, hogy Lisa és Jisoo nem kaptak annyi részt mint eddig, pedig a Blackpink híres volt a jó linejaikról.

Főleg hogy Lisának pár helyen úgy jönnek össze a részei, hogy egy sort, vagy szót ismétel, ami számomra néha bugyuta hatást kelt.

Szóval összességében kicsit csalódott vagyok, mert a debütjük nagyon erős volt, és azt hittek, hogy valami igazán újat mutatnak majd, de ezt azóta sem sikerült túlszárnyalniuk. Félreértés elkerülése végett leszögezném, hogy nagyon szeretem a csajokat, csodálatos banda, egyszerűen csak többet vártam volna tőlük, főleg 1 év kihagyás után.( vagy másfél, mert igazából tavaly is csak egy számot dobtak ki, bár tudom, hogy erről nem ők tehetnek, így ezt inkább a kiadó rovására írom.)

2018. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
IMÁDOOOOM <3333333
2018. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ddu-Du-Ddu-Du része tetszik aztán ennyi . Ütősebbre számítottam viszont a Forever young fülbemászó de az előzőhöz képest összeségében nekem gyenge (nincs semmi bajom a csajokkal mielőtt valaki azt hinné).
2018. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Pont most olvastam de a 4. Hozzászóló is ugyan azt írta mint én szóval egyetértek vele.
2018. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
HIT YOU WITH THAT DDU-DU DDU-DU DU
2018. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán fogott meg:(

Az Af it's your last és a Playing with fire a legjobb még mindig!😁

Az új albumról a forever young az,ami leginkább magával ragadott ☺

2018. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Young Forever* bocsánat 😄
2018. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!