Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlotok nem annyira híres...

Ajánlotok nem annyira híres de jó metal bandákat?

Figyelt kérdés
A műfajon belül is jöhet bármi,csak túl lágy ne legyen :)
2018. jún. 23. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nem túl pontos, de: Ommph! , Clawfinger, Gojira, Dark Tranquillity, As I Lay Dying, Hypocrisy, Pain, Bloodbath, Flaw, Megaherz, Crosses, Alice In Chains, As Blood Runs Black, At The Gates, Belakor, Dark The Suns, Fear Factory, Graveworm, Kalmah, Magor, Mors Silens, My Dying Bride, Mudvayne, Oceans Ate Alaska, Omnium Gatherum, Paradise Lost, Sulution 45, Soilwork, Sunset, Varg, Wolfchant, Wolfheart, Napalm Death, Type O Negative. Legközelebb írj műfajt, meg, hogy hány éves vagy stb Magyarországon nagyon sok metalhead kb ugyanazt a 20 bandát hallgatja, és nem is ismernek olyanokat, amiknek alap kéne, hogy legyen.
2018. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,ezekből sokat nem ismerek. Direkt nem akartam műfajt,mert jöhet bármi csak az ilyen lágyabbakat nem szeretem. Rap metaltól elkezdve metalcore-ig mindent bírok ha jó.

LP,BMTH,Limp Bizkit,Godsmack,Slayer,Metallica,A7X,Slipknot,Rage Againts,Korn kapásból amiket bírok meg sok metalcore együttest

19 vagyok am,nem öltözök rockernek meg ilyennek,csak ezt szeretem :D Tudom,hogy mik a tipikus divatok,ezeket már mind ismerem és ezért tettem ki a kérdést

2018. jún. 23. 17:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Lamb of God-ot kifelejtettem,ők is jók
2018. jún. 23. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
A Hardline is jó. Esetleg még a Mötley Crüe.
2018. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Powerman 5000, Static-X , Volbeat, Story of the Year
2018. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

In This Moment

Pain

Avatar

The 69 Eyes

Amorphis

Epica

The Unguided

Sonic Syndicate (olyan max 2008-ig ajánlom a diszkográfiát, de addig nagyon:)

Eluveitie

Sonata Arctica

2018. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!