Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Avril...

Mi a véleményetek Avril Lavigne-ról?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mostanaban nem sokat lehet hallani rola, viszont regebben nagyon szerettem a zeneit es a stilusat is :)
2018. júl. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Kirakati Pop Rock. Ráadásul lenyúlt egy olyan külsőt, ami nem is hozzá való. És ezzel próbálja eladhatóvá tenni annak a stílusnak az üres változatát, ami teli van az érzelmekkel és mondanivalóval: a punk-rock világot. De ettől még angol szintű pop rock marad.

Olyan mint egy gateway drug: meghallgatom, majd rájövök, hogy a stílusa tetszik, csak hiányzik belőle az élet és az őszintesé, majd két kattintás múlva a YouTube-on már ott vagyok a Sum 41-en keresztül az Offspring és System of a Down-nál. Vagy ha más merre indulok el, akkor megint pár kattintás múlva The Amaranthe, Pretty Reckless, In This Moment, Within Temptation. És már meg is érkeztem.

De kattinthatsz "mellé is", és akkor maradsz azon a színvonalon: Paramore, Halestorm, The Killers.


Számomra jópofa, kifejezetten csinos, vagány, de semmi egyénisége és műanyag az íze.

2018. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
(és mocskosul nem kellett volna #1-et lepontozni ráadásul úgy, hogy saját véleményed nem mered felvállalni a témában - gerincet vegyél a boltban magadnak kedves lepontozó!)
2018. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már a kezdetektől fogva az egyik kedvencem. Felnézek rá amiatt, hogy tini létére milyen jól kezelte a hírnév árnyoldalát. Ő nem jutott arra a sorsra, mint a legtöbb tinisztár, nem volt olyan krízis az életében, mint pl. Britney kopaszra borotválós korszaka. Az is szimpatikus, hogy már olyan fiatalon, 17-18 évesen megvoltak a maga elvei, amikhez a mai napig tartja magát. Pl. ő maga a írja a dalait részben vagy egészben, mert így őszintébben ki tudja fejezni magát; élőben énekel a koncertjein, mert nem akarja becsapni a rajongóit; nem kavar botrányokat, azt szeretné, ha a zenéje miatt figyelnének fel rá az emberek. A kritikusok pedig általában pozitív véleménnyel vannak az albumairól.
2018. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pár évvel ezelőttig kedvenc előadóm volt, a gyerekkoromnak mindenképpen egyik legfontosabb szereplője. Viszont lassacskán kezdtem kiábrándulni belőle, ahogyan az abbey dawn-os termékeit reklámozza ezerrel, és halasztgatja az új albumának kijövetelét. Az insta posztjait elnézve úgy tűnik, idén ősszel tényleg kiad valamit, de ugyanilyen hitben voltunk, mi fanok tavaly és azelőtt is. Mindenesetre kíváncsi vagyok az új albumára, de már nem számítok semmi extrára tőle.
2018. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Kedves és aranyos vagány lány.
2018. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!