Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti elmennének egy fesztiválra...

Ti elmennének egy fesztiválra egy baráti tarsasagért úgy, hogy nem szeretitek az ott hallható zenéket?

Figyelt kérdés
A barátaim mennek fesztiválozni es milliószor hívtak engem is, viszont eltér a zenei ízlésünk, igy mindig nemet mondtam. Nem mintha utalnam amit ok hallgatnak, csak szimplán nem mozgat meg, de igy viszont mindig úgy erzem h kimaradok bizonyos elmenyekbol. Ti hasonló helyzetben elmennétek fesztiválra, csak azért mert ott van egy jo baráti tarsasagotok?
2018. júl. 5. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem fizetek olyanėrt ami nem ėrdekel.
2018. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én igen, de nekem ilyenkor fontosabb a társaság, mint a zene. Ha te főleg a zene miatt mennél, ne menj, ennyire egyszerű. Fesztiválra szórakozni megy az ember, nem kötelességből.
2018. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kellő mennyiségű tudatmódosítóval (etil) bármilyen zenét elviselek.

Ennek ellenére ha haverokkal akarok menni fesztiválra, akkor azt a pénztárcám szabályozza, mert csóró vagyok. Napi max 10-15 fér bele, tehát nem a sziget és nem a sound. De vannak más fesztiválok is.

2018. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
voltam már így. egyrészt valamilyen zene lesz még ott azon kívül. másrészt egyéntől is függ, meg hogy milyen barátok. legjobb baráttal voltam már olyan koncerten, amit nem szerettem, nem csak fesztiválon. ha képes vagy úgy alapból bulizni és elvonatkoztatni,akkor igen. ha nem, akkor nem javaslom. én tudok úgy bulizni, hogy ne azon rágódjak, hogy sz*r a zene, de ezt neked kell eldöntened.
2018. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg engem nem hívtak, hanem együtt döntöttünk. de mindig volt valaki,akinek nem a kedvence volt.
2018. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
úgy viszont már nem megyünk, ha egyikünk se szereti. ezért idén nem megyünk.
2018. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!