Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Metallica melyik korszakát...

A Metallica melyik korszakát preferáljátok leginkább? Melyek a kedvenc albumaitok?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, hiszen egyértelmű - a thrash korszakukat. Én ezt csak azért kérdezem meg, mert kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Kedvenc albumaim pedig a három hard rockos albumon kívül az összes.


Várom a válaszokat!



2018. júl. 6. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bírom a thrash korszakukat, de még az alternatív lemezeiket is szeretem (Load, ReLoad, St. Anger, valamennyire még a Black Album is ide tartozik). Szerintem 2008 óta lettek csak gyengébbek, mióta ismét thrash metalt játszanak, csak azért hogy kielégítsék a rajongókat.
2018. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
And Justice, a Fekete, és a Load albumok.
2018. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak azért tértek vissza a thrash metalhoz, hogy kielégítsék a rajongókat, hanem szerintem ők is úgy gondolták, hogy ebből a hard rock szörnyűségből elég volt, és ideje visszatérni a gyökerekhez.
2018. júl. 7. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ride the Lightning 1984-Metallica 1991. Szerintem ez volt a fénykoruk. De amúgy tényleg 2008-tól kezdtek nagyon lefelé menni...
2018. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem mindegyiket a maga módján. Kedvenc albumom a Master, a Ride, a Justice meg a Black. A Load-ReLoad-St.Anger tényleg gyengébb volt valamivel, de azokról is vannak jó számaik. És én kifejezetten örülök hogy a Death Magentic-el de főleg a Hardwireddel visszatértek egy thrashesebb stílushoz, szerintem az új albumuk zseniális lett, főleg az első korong.
2018. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

0. S&M

1. Master

2. Ride

3. Justice

4. Kill

5. Black

6. Hardwired

7. Magnetic

8. Load

9. Reload

10. Anger

11. Lulu (vokál nélkül 8. lenne)

2018. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lulut felesleges Metallica lemeznek tekinteni, az egy Lou Reed album amin a Metallica a háttérzenekar. Valóban gyenge lett, ennek ellenére érdemes utána nézni Reed életművének, ő volt a vezetője minden idők legnagyobb hatású rockzenekarának (The Velvet Underground), amitől a punk/alternatív/goth/noise/shoegaze/dream/kraut/experimentális/glam (70-es évekbeli glam, nem a hajmetál) rock is származik.
2018. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem kérdés, hogy a thrash korszakuk. Az első négy album a kedvenc, a Justice az első, a másik hármat nagyon nehezen tudnám sorba tenni mögötte. De én szeretem a feketét is, meg a Death Magnetic-et és Hardwired-et is.

(Bár a DM-et kiadhatnák már végre normális hangzással…)

2018. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kill-től a black-ig

De a hardwired is odab*szott most😊

2018. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Káposztáskenyér ***** válasza:
And justice for all
2019. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!