Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik az AWS új száma?

Tetszik az AWS új száma?

Figyelt kérdés

Szerintem abszolút az egyik legjobbjuk már most

Fantasztikus a gitár játszás meg minden,a lassú részek is hideg rázósak. A szöveg pedig olyan,hogy mindenki hozzátudja kapcsolni magát,biztos sokan vannak akiknek eszébe jut róla egy olyan időszak és egy olyan személy akitől kérdezhetik az adott sorokat

https://www.youtube.com/watch?v=Kl6OwhDEf7Y


2018. júl. 15. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan semmilyen mint az előző. Ez a keménykedő tinipop már eleve 15 éve kiment a divatból. Ugyanazok a riffek ugyanaz minden csak kicsit megvariálták azt a ganét amit a eurovisionra összehánytak.
2018. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az mindent elmond hogy ez is azóta van kint és 6szor annyian nézték meg.

https://www.youtube.com/watch?v=jtCh8Cplg-s

2018. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi ez a szar?
2018. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Fura,szerintem jók pedi nem bírom ezt a lágyabb metalcore stílust de

Vannak sokkal igénytelenebbek

Az mondjuk igaz,hogy a refrénre kitalálhatnának mást is mibt az intro

De am nem értem az olyat aki sz.rozza.. Pápai baromkodása jobb volt?

2018. júl. 15. 20:57
 5/13 A kérdező kommentje:

Gondolom az előző valami trash rap vagy pop fan

De whatever.. Normális válaszra ha negatív is normálisan reagálok de erre nem lehet

2018. júl. 15. 20:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Az hogy van náluk igénytelenebb is attól még nem lesz hallgatható ez a sz.r sem.
2018. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem azért is hallgatható,mert jó az énekes hangja

Egy csomó olyan van,aminél fos és irritáló a vocal

Persze vannak olyanok,aki ezt már "kinőtték" és nekik csak a Metallica meg a Slayer az igazi metál

Én nyitott vagyok sok fajtára,szóval ez hozzáállás kérdése is

2018. júl. 15. 22:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy mi a metál az nem az határozza meg hogy ki mit mond meg ki mit nőtt ki. Én ilyen sz.rokat soha nem hallgattam, de ettől függetlenül ez pop. Minden stílusnak meg vannak a maga jegyei skálák technikák. Az hogy kicsit őrjöngenek meg szól valami szintis gitár attól egy szám nem lesz rock. Ugyanúgy a I IV V VI akkordmenet, ugyanaz a struktúra mint bármelyik hígf.s pop nótának.
2018. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, normális választ vársz miközben te is ugyan olyan ignoráns általánosító vagy? Vicc kategória
2018. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A keménykedő tinimetál az nálam az Asking A-nál kezdődik

Ezzel nem tudom mit lehet keménykedni

Vicc kateg,ja,az. Az általánosítás,hogy leírom nekem miért tetszik? Meg csomó külföldinek is?

Egyszerű számok is lehetnek jók. Pl. Pantera Walk Szinte egy riffből áll az egész. Na és?

A pop és rap számok milyenek? Gondolom tengenek benne a változatosságok

2018. júl. 16. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!