Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik az AWS új száma?

Tetszik az AWS új száma?

Figyelt kérdés

Szerintem abszolút az egyik legjobbjuk már most

Fantasztikus a gitár játszás meg minden,a lassú részek is hideg rázósak. A szöveg pedig olyan,hogy mindenki hozzátudja kapcsolni magát,biztos sokan vannak akiknek eszébe jut róla egy olyan időszak és egy olyan személy akitől kérdezhetik az adott sorokat

https://www.youtube.com/watch?v=Kl6OwhDEf7Y


2018. júl. 15. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mint már leírtam attól mert más számok gagyik, attól ez még nem lesz jó. Ez egy hihetetlenül egyszerű, értéktelen, érdektelen dögunalmas dal még úgy is ha azt nem teszed mellé hogy egyébként egy az egyben az első számukat csinálták meg újra minimálisan átvariálva.
2018. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Értéktelen? Épp egy olyan valaki kommentelt a videó alá,aki death metalt hallgat. Az sokkal jobb. Csak a csörömpölés megy és a szöveg is csak a zúzásról szól amit egy részeg ember is össze tud rakni

Ők pedig érzelmeket próbálnak átadni,attól,hogy valakit nem érdekelnek az érzelgős számok és keménynek hiszi magát,egyszer szembe kell néznie velük,egyszer még én is azt hittem,hogy mindig utálni fogom az ilyen számokat,de 19 évesen kezdtem értékelni. Főleg,ha saját tapasztalatokból írják meg ezeket.

De mind1 mert 2 más irányból közelítjük meg.

2018. júl. 17. 22:49
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ők pedig érzelmeket próbálnak átadni"


de csak próbálnak.

2018. júl. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!