Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a leírásban részletezett...

Mi a leírásban részletezett dal címe?

Figyelt kérdés

Nagyon furán fog hangzani a kérdésem, de megpróbálom a lehető legrészletesebb leírást adni a dalról, amit hallottam, hátha így segít. A vége úgy van hogy egy fiatal nő énekli a háttérben, hogy "AA-AAAAA-AAAAA-AAAA" -magas hangon de kellemes hangzással - ez szolmizálva valahogy így szól;

DO -SO LA-SO-FA-MI-RE TI-LA-SO-FA-MI DO-RE-MI-DO

és közben 1 vagy 2 férfi valami fura nyelven (de lehet, hogy angolul, csak érdekes kiejtéssel, szlengesen) rappel vagy kiabal (nem tudtam megallapitani ez rap e, de a lenyeg, hogy a ferfiak vagy ferfi nem enekelnek, hanem hangosan es ritmusosan beszél(nek)). Mi ennek a dalnak a cime? Előre is nagyon szepen koszonom a valaszotokat!



2018. júl. 16. 17:25
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg el énekelni vagy dúdolni a shazaam-nak :D vagy mindj ki keresem neked azt az alkalmazást ami nekem ilyen esetekben segített
2018. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
SoundHound a neve ilyen fekete S betű szerű van középen sárga alapon :)
2018. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soundhoundnak és Shazamnak is énekeltem, de a Shazam nem ismerte fel, a Soundhound meg teljesen más dalokat adott ki
2018. júl. 16. 17:45
 4/7 anonim válasza:

Akkor nem tudom :/

Bocsi

2018. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tanácsokat a zenefelismerőre azért nagyon szépen köszönöm! <3 :)
2018. júl. 17. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol hallottad? Filmben vagy rádióban? Egy szóra sem emlékszel?
2018. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Újbuda center hangszórójából szólt egy délután, sajnos egy szóra sem emlékszem
2018. júl. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!