Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Slipknotot?

Szeretitek a Slipknotot?

Figyelt kérdés

Szerény véleményem szerint nagyjából a Vol. 3 albumig rendben voltak, de utána nagyon eldivatosodtak. Eléggé lágyak lettek, persze a kis divatmajmok meg felkapták őket. A régebbi korszakukat jobban szeretem.


Tehát:


Mate Feed Kill Repeat - 10/10

Slipknot - 10/10

Iowa - 10/10

Vol. 3 - 10/6

Onnantól kezdve: 10/0


Ez csak az én véleményem. Nektek mi a véleményetek a Slipknotról?



2018. júl. 24. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első három album se volt valami nagy szám, erős közepes alkotások alacsony művészi értékkel.
2018. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bírom. Néha előveszem. Mindegyik albumukból tetszenek számok,nem az összes de azért vannak

Inkább csak fejlődésnek mondanám,sok bandával megesik

Bírom Corey scream-jeit és a clean vocal-jait is,szóval nincs bajom egyik stílusukkal sem. Persze az újabb albumjaik engem is inkább untattak

Kedvenc számok: People=Shit,Psychosocial,Eyeless,Purity,Devil in I,Sulfur

2018. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy amikor megjelent az első albumuk, már megvolt az OK Computer és a System S/T, kifejezetten gyenge.
2018. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mfkr 10/9

Self titled 10/10

Iowa 10/10

Vol 3 10/7

All hope 10/6

Vol 5 10/5


Self titled a legjobb, de amugy tenyleg a korai szamaik a legjobbak, ha felduhodok, vagy nagy harag van bennem mindig ezt az allatkodast hallgatom, es lassan megnyugszom, amugy ha utananezel akkoriban sok problemajuk volt, elso 2 albumot reszegen, bedrogozva nyomtak vegig a studioban. Szerintem eleg egyedeik, es a self titled albumon a szamok felepitese, szerkezete is megfelolen komplex, vagy csak siman aggressziv. Az utolso ket album tenyleg mar nem olyan extra, de par jol sikerult szamuk azokon is van.

2018. júl. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!