Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen igényes hazai előadók...

Milyen igényes hazai előadók vannak?

Figyelt kérdés
Bármilyen műfaj érdekel. :D Az a helyzet, hogy nem szoktam magyar zenét hallgatni, mert kevés olyat találok, ami tetszik. Szúrjátok csak be ide a kedvenceiteket! :)

2018. júl. 25. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igényes hazai előadó? na erre én is kiváncsi vagyok! :D
2018. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 veterán vas ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy ki, mit fog válaszolni, mert bármelyik hazai előadóra akad ellenző, aki egyből rávágja majd, hogy "jájdegagyi". ;)


De ha már kérdezted:

Pressertől még nem láttam-hallottam soha igénytelen fércmunkát.

2018. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Esti Kornél
2018. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Wubbaduck!!!! <3

Külföldön is híres

2018. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Szabó Balázs Bandája, Kiscsillag, Magashegyi Underground és a 30Y a személyes kedvenceim:DD
2018. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Subscribe/USEME pl.: https://www.youtube.com/watch?v=mEjJlOgv4Og

A nem élők közül Cserháti Zsuzsa: https://www.youtube.com/watch?v=UTlsrvQWuyc

Szeretni kevésbé szeretem, de Pély Barna is profi, nem hiába tanít egyetemen zenei tárgyakat.

Külföldiek közül kiket szeretsz, kérdező? Korod/nemed?

2018. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fuuh, mindenevőm vagyok, de leginkább a metálban érdekelt, aztán most inkább countryt-alternatív zenét hallgatok. De szeretem a rappet, az elektronikus zenét, de a popzenéből is van egy két jó szám, amit hallgatok. Magyarokat ritkán, ezért tettem fel ezt a kérdést. Mostanában Dallos Bogit hallgatok. Egyébként 18 éves, és srác vagyok. :P
2018. júl. 26. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Without Face

[link]

2018. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, közben rájöttem, hogy lehet, hogy magyar nyelvűre gondoltál, vagy az mindegy, csak hazai legyen? De akkor már küldök olyat is, ami magyarul van:

[link]

2018. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7: Király, egyre több menő arcot ismerek meg a korosztályodból. Én is a metalt szeretem talán legjobban (vagyis a nu metalt/raprockot: Linkin Park pl.). De az operákat, operetteket sem vetem meg (plusz vö. az előző válaszom).
2018. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!