Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blackpink az új 2ne1?

Blackpink az új 2ne1?

Figyelt kérdés

Sokan mondtak már H a BP kiköpött 2ne1...

Szóval utána néztem a feloszlott bandának es tényleg hasonlít.


Szóval az lenne kérdésem H :

1:miért oszlott föl a 2ne1 ha volt sikerük ?

2:a YG a 2ne1 helyébe debütáltatta a BP-et?

3:azokat a zenéket kapja a BP amiket a 2ne1 kapott volna ?

4:miért hasonlitanak annyira a 2ne1-ra a tagok ? :|

De tényleg

Jennie tiszta CL

Lisa Minzy-re

Jisoo Bom-ra

Rosé meg Dara-ra ...

Ez csak puszta véletlen vagy a YG direkt válogatta össze így őket és adta oda a zeneiket nekik H akkora sikerük legyen mint a 2ne1-nak ???


Valaki kérlek magyarázza el nekem ,minden valaszt előre köszönök :)


UI:bocsi ha esetleg valami H*lyeseget írtam :,)



#Budapest #2NE1 #új 2ne1?
2018. aug. 2. 17:51
 1/7 anonim válasza:
18%

Igen, én is pont így gondolom. Szerintem a 2NE1 feloszlása hátterében a tipeim szerint az lehetett, hogy egyrészt szinte mindig CL volt a középpontban, mintha a három másik tag ott se lenne. Nem is csodálom, hogy az alapkoncepció az lett volna, hogy önálló előadóművész legyen. Nem tudom, honnan jöhetett az ötlet, hogy ezt az öntelt, "én vagyok a királynő" féle alakot belerakják egy csapatba, ahol fő lenne az egyetértés.


Másrészt, volt Bomnak egy drogbotránya, ami a megfelelési kényszerének és a túlhajszolásnak volt köszönhető, legalábbis szerintem. Ő is eléggé unhatta már ezt a sztáréletet és alig várta már, hogy végre vége legyen az egésznek.


Minzyt pedig mindig kiközösítették, legalábbis nekem úgy tűnt, és ez egy újabb indok ahhoz, hogy a csapat feloszlott a siker ellenére is. Kár, pedig tényleg tehetségesek voltak. (Egyébként persze állítólag nem haragszanak a tagok egymásra,még mindig tartják a kapcsolatot.)


A Blackpinkről:

Nem egy nagy durranás a csapat, az biztos. Már eleve az, hogy csakúgy, mint a 2NE1, ez a csapat is négytagú. Furcsa.


Nekem is úgy tűnik, hogy őket léptették a 2NE1 helyére, hiszen van a YouTube-on egy évekkel ezelőtt feltöltött videó: "The Future 2NE1". Talán már előre eltervezték az egészet, ki tudja.


Az meg hogy, ki kinek a "szerepét" helyettesíti, ez kérdéses. Én nem merném őket így debütáltatni, egy ikonikus világszerte ismert csapat után, hiszen egyikük sincs annyira tehetséges, mint a 2NE1 tagok. Ez az igazság. Nekem csalódás volt ez a csapat, mint ahogyan sokan másoknak, de azért vannak jobb számaik a Square Up-on, amiket néha meghallgatok.


A kérdésre válaszolva igen, szerintem ez a csapat arra lett létrehozva, hogyha egyszer a 2NE1 tagoknál kilyukad a problémákkal teli léggömb, akkor lesz helyettük egy low-budget 2NE1 2.0, akire sok embernek lesz igénye, és a szép lányok és a giccsekkel teli klippek miatt nagy lesz a hype körülöttük. Ezt már előre tudták, hogy így lesz.


A csapattagok:

A fenti mondatban említettem, hogy nem valami kiemelkedő tehetségek, ami igaz is. Egyik tag sem felháborító, na de az a Jennie Kim, na az a konkrét öcsém... :D Ha hallottál a Jennie-Mixnine botrányról, akkor bizonyára neked is megvan a véleményed róla, ami nem éppen pozitív. Undorító mentalitása van a "kedves" leányzónak... Annyira bálványozza magát, csak nem tudni, mire annyira büszke, amikor zero tehetsége van szegénykémnek.


Aztán ott van Lalisa Manoban AKA Lisa, aki semmivel sem tehetségesebb mint Jennie. Átlagos tucathang szintúgy, énekelni nem tud, csak rappelni, azt is csak pár másodperc erejéig több alkalommal. Persze, foghatjuk arra, hogy jobban tud táncolni, de a háttértáncosok közt jobb táncosok vannak, mint amit ő tud. :DD Nem értem, miért ő van az embereknél középpontban, amikor ő nyújtja a legkevesebbet a csapatnak. Ennél még az egoista, tucathangú Jennie is többet tud.


Park Chaeyoung AKA Rosé. Nem szeretem a vernyákoló hangját, de róla legalább el lehet azt mondani - Mennie és Lisa mellett - hogy nincs tucathangja. Ez mar egy jó pont ebben a túlhypolt csapatban.


Ő valahogy mindig a háttérbe szorul a többi három tag mellett, de hé, ott van Jisoo is emberek! Eskü, a három másik mellett ő a legtehetségesebb, mert neki jó hangja van. Ki hitte volna, hogy egy tucatbandában van egy tehetséges ember, mi? Habár nem kap sok figyelmet, a tánca sem kiemelkedő, de legalább a hangja az, ami igazán jó, a többi tag nem nyújt a bandában semmi kiemelkedőt rajta kívül.


Szóval a lényeg, hogy igen, ez a banda a 2NE1 gyengécske másolata, de legalább próbálkoztak azzal, hogy visszahozzák egy másik banda segítségével ezt a különleges stílusú, sok évet átélő lánybandát. Persze nem sikerült, egyáltalán nem.

2018. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
35%
Oh, igen, még annyi, hogy CL még ha túl sokat is képzel magáról, neki legalább van mire büszkének lenni, mert ő a kpop egyik legmeghatározóbb alakja, jó rappekkel, jó énekhanggal megáldott nem mindennapi tehetség. Ennyi.
2018. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a hosszú választ :)

Ahogy így olvastam úgy jött le hogy nem igazán szeretheted őket ....de ezzel nincs semmi baj nem egyforma az ízlésünk :)

Én imádom mindkét bandat és szerintem mind tehetségesek ,bárki bármit mond szerintem azok ! Lehet hogy sok a Hype ...de ez valamiért nem zavar engem

A számaik nekem nagyon bejönnek

Lehet H Jennie-nek nagy egy picit a feje de szerintem van mire ... hisz 2 éve debütáltak és máris egyik leghíresebb banda Koreában

De mindenkinek megvan a saját véleménye róluk :)

Szerintem a 2ne1 egy nagyon jó banda volt ! A Blackpink lehet H a 2.0 verziója de ...nézd csak meg ...mennyi megtekintés van egy BP mv-n és egy 2ne1 mv-n ...van különbség...

Jó ezt lehet a Hypra fogni ...de ha a Blackpink nem annyira jó banda és a tagok sem tehetségesek ...akkor miért van ennyire rohadt sok fanjuk ?

Nézd meg a BTS-t ...bejutottak amerikába ,pedig azért rajtuk is van hype rendesen ....

Szóval szerintem jó banda a BP

2ne1 is jó banda imádom mind2-t

De mindenkinek megvan a saját ízlése és a saját véleménye ,lehet hogy a véleménye nem épp pozitív a lányok felé...de el kell fogadni hogy a BP az egyik leghíresebb banda :)


UI:nem minden részletében értettem egyet veled de köszi hogy megosztottad velem :)

2018. aug. 8. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én imádom a blackpinket, nagyon nagy fanjuk vagyok.

Van igazság abban amit írsz, én mindenesetre nem úgy tekintek rájuk, mint egy régi lánybanda új verziójára. Eredetileg a Blackpink asszem 9 tagú lett volna, csak kiszórtak néhány tagot, csak egyről tudok indokot: kiderült, hogy kapcsolatban van és azonnal kirakták. Nekem nagyon tetszenek a számaik, szerintem nagyon tehetségesek, és abban teljes mértékben egyetértek, hogy Jisoo-t nagyon elrejtik, pedig szerintem ő az egyik, ha nem a legtehetségesebb énekesnő az egész iparban. És nem a tisztaságával, hanem az egyediségével emelkedik ki. Szimplán fenséges. Roséról pedig: Ő és G-Dragon (BigBang) csináltak egy collab-ot (Without you), mikor még Rosé gyakornok volt, ott egész más a hangja, de szerintem akkor is nagyon szép hangja volt, hallgasd meg😉.

2021. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kimkitti válasza:
100%
A 2NE1 azért oszlott fel, mert sajnos minzy kilépet.Viszont trióban Dara, cl ill. bomnak nehéz lett volna így heves viták közepedte úgy döntöttek feloszlanak. Erre az is rá segített hogy évekig semmi aktívitást nem mutattak. A blackpinkről meg annyit hogy hamarabb debütáltak, mint mielőtt a 2NE1....Nos igen blackpink hát nagyon feltörekvő lánybanda akar lenni és lehet ezzel rontják el. A YG ent.szimplán olyan lányokat rakot össze akinek van tehetségük. Van egy főrapper egy mellékrapper és két énekes egy átlag négy tagú lánybandában így szokott lenni. A hasonlítással nem értek egyett mert tény és való 2 rapper 2 énekes értem de a stílus az teljesen más míg egy 2ne1 szám témája felépítése illetve avideó klippje más mint a blackpink álltalában nyálas szerelmi szálal öszekötött rózsaszín valamije ezért a 2ne1 nm volt hype téma míg a blackpink az igen(ez az én véleményem valakinek meg más ez van)
2021. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jennie nagyképű🤣🤣🤣? Ő ha nem is a legcukibb, de legalább a 2., vagy 3. legcukibb tag a Blackpink-ben. És gondoskodó, odafigyelő. Elmondok valamit: Mikor még gyakornokok voltak, és miután Lisa bekerült (akkor még Lisa nek tudott koreaiul), akkor nem engedték meg neki, hogy angolul beszéljen, hogy tudja tanulni a koreait. De Jennie beszélt vele angolul, mikor tudta, hogy ki is csaphatják ez miatt. Ez volt több éven át, addig amíg Lisa nem tudott koreaiul. Lisa fel is néz Jennie-re.

Na most kedves #1! Ez a történet után tudod mondani Jennie-re, hogy nagyképű (tudod, csak nem érdemes, mert nem az😂😂)! Na mindegy! Én nem úgy tekintek a Blackpink-re, mint a 2NE1 2.0, mert teljesen más concept, teljesen más stílus stb.

2023. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

*(akkor még Lisa nem tudott koreaiul)*

#6 voltam✌

2023. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!