Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt ajánlanátok...

Melyik gitárt ajánlanátok leginkább ezek közül?

Figyelt kérdés

Megneztem par gitart, es odaig jutottam hogy keptelen vagyok donteni.


Jackson js11 dinky


Cort X2/X1


Ibanez grg140


Leginkabb metal zenet szeretnek jatszani, de az is szamit hogy a tiszta hangja is jol hangzon.


Erositonek a Blackstar LT echo 15W -ot neztem, de ha van jobb otletetek hasonlo arban, nyugodtan osszatok meg velem(ugyan igy a gitaroknal is).



2018. aug. 5. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor kipróbáltad, melyik állt inkább kézre?
2018. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mojjo ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy ezeket a gitárokat felejtsd el, és vagy gyűjtögess még, hogy legalább kétszer ennyid legyen gitárra, vagy pedig használtan próbálj valami értelmeset szerezni ezek helyett.
2018. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet ajanlasokat is irni. Kezdo szinten vagyok, nem kell egy tulsagosan komoly gitar, otthoni pengetesre gondoltam.
2018. aug. 5. 00:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Nehogy neten rendelj! Mindenképp vedd a kezedbe bármelyik típust is választod. Persze az is lehet, hogy megrendeled és pont kézre áll, de mi van akkor, ha roppant kényelmetlen lesz, vagy nem áll a kezedre. Akármelyiket is választod próbáld ki, mielőtt megveszed!
2018. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Videken lakok es nagyon messze vannak csak nagyobb hagszerboltok. Mas lehetoseget nagyon nem latok
2018. aug. 5. 00:21
 6/15 Mojjo ***** válasza:
Legalább egy Cort KX-5-re, vagy KX-100-ra gyűjts össze pénzt. Ezeket a legeslegalsó kategóriás tremolós csodákat, amiket írtál,főleg vakon kipróbálas nélkül nagyon nem ajánlanám.
2018. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Elvégre hosszabb távra tervezel. Igazán rászánhatsz egy napot, amikor fogod a pénzed elmész és megveszed azt, amelyik tetszik. Ha megrendeled, akkor benne van a pakliban, hogy kényelmetlen lesz, vagy nem fog tetszeni a hangja. Megéri? Ne sajnáld rá az időt és a távolságot. Az üzletben rengeteg hangszert kipróbálhatsz és ott is tudnak tanácsot adni.
2018. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mojjo ***** válasza:
@7: A baj az lesz, hogy ha valaki cca 40 ezres gitárok között nézelődik, akkor egy olyan városba elruccanni, ahol van jól felszerelt hangszerbolt, a hangszer árának 20-30%-a simán lehet.
2018. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 8


Én most csak magamból indulok ki. Megláttam haverom gitárját, húúúúúú, meg ha, nagyon beindultam, nagyon megtetszett. Olyat akartam. Aztán kezembe vettem és számomra túlságosan kényelmetlen volt, nem állt kezemre. Ezért mondom, hogy amíg nem próbálod ki nem lehetsz benne biztos, hogy tökéletes hangszert veszel.

2018. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én anno 2011-ben kaptam egy Cort KX-5-öt. Azóta is használom nem bántam meg. Metallicát játszom főleg. Akkor a gitártanárom azt mondta, hogy ő már b**zott el koncerten tremolóval gitárt, és nem javasolja kezdőknek.

Egyszer egy ismerősömnél kipróbáltam egy Les Pault (márkára nem emlékszem), és az pl nagyon nem állt a kezemre szólónál. (Hozzá kell szokni kb minden gitárhoz. Ha teljesen kezdő vagy, akkor szerintem ez a rész mindegy.)

2018. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!