Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvencetek BTS-ből?...

Ki a kedvencetek BTS-ből? Miért, mi alapján? Ki a leg helyesebb, ki a legjobb személyiségű szerintetek a tagok közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis közvélemény kutatás jelleggel kérdezem, nincs semmi jelentősebb oka. ^^

Köszi előre is a válaszokat!:D



2018. aug. 5. 16:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Esetleg azt is írhatjátok, hogy kinek van a legjobb hangja, vagy ki táncol legjobban szerintetek. (A témák közül sokat nem fogadott el, amiért bocsi :( )
2018. aug. 5. 16:18
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Jungkook a kedvencem, 4 éve, és azt nehéz leírni...egyszerűen mert szerelmes vagyok belé. (Máshogy nevezem őt de azt nem írnám ide.) A külsőjét, a belsőjét, a nyuszi jellegét, a lényét, személyiségét, tehát mindent imádok.

A legjobb táncos egyértelműen Hopi.(J-Hope)

Mindannyiuknak példamutató személyisége van, de ha legjobb, itt megint Hopival jönnék. Ezért nevezzük Napsugárnak is.

2018. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%

Sugaaa(egyem a swag fejét XD) Hááát.. először a save me című számukat hallottam és már akkor feltűnt hogy van egy egyedi stílusa (lehet hogy hülyeség, de ez van). Meg bírom hogy felvállalja magát( gondolok itt pl.: a the last című számára) hogy benne van az a csakazértismegmutatom jelleg. Ez most biztos baromság, de nálam egyfajta példaképként funkcionál, hogy "ha nagyon akarod akkor csináld és menni fog" meg ilyenek...

Na ezt most jól megmondtam...😂😂😂😅😅😅😅... SWAG💪😆

2018. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Áhh,ez most olyan kérdés,mintha megkérdeznének egy Édesanyát melyik gyermekét szereti a legjobban a 7 közül.Mindegyik srácban van valami egyedi, és különleges, én próbálok olyan videókat nézni róluk, ami nem direkt a kameráknak szólnak,hanem inkább privát interjúk, vagy Live-ok.Persze, ha koreaiul van, és nincs Eng.Sub,abból nem értek semmmit, de mégis lejön egy-két dolog,hogy milyen személyiségek ők.A hanglejtésük, a megnyilvánulásaik, a testbeszédük sok mindent elárul.Ha mégis választanom kell, akkor Taehyung(V). Sokakkal ellentétben,nem pont a vizualitás miatt.A hangja valami csodálatos.Mind a beszédhangja kellemes orgánumú, az énekhangja számomra melengető,bársonyos, és lágy.Vizualitás szempontból a színpadon őrjítő, dögös, nagyon jól néz ki,de ez abszolút nem ő.De ez így van jól.Szeretem nagyon a privát, félénk,visszahúzódó Tae-t is.Néha arra gondolok, olyan jó lenne őket privát is megismerni,nem BTS-tagként.Kíváncsi lennék, hogy kik ők is valójában.De tudom, hogy ők ugyanolyan "tiszta" emberek maradtak, akik 5 évvel ezelőtt elindultak a pályán, és erre büszke vagyok,és tudom, hogy a családjaik, és a barátaik is büszkék.
2018. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek még vélemények *v<!
2018. aug. 6. 23:26
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok érteni az előttem szólóval, mert tényleg mindannyiukat nagyon szeretem. Persze, ez a munkájuk, hogy megkedveljük őket és példaképként viselkedjenek... de ők tényleg komolyak, tehetségesek és tényleg példaértékűek. Részt vesznek a zenekészítésben, dalszövegírásban...stb. Mind egyediek és mégis egy szerető család. ^^


És itt jön a de. Egy hajszálnyival, de megelőzi a többieket Suga. Igazából nem tudom pontosan, mit is kedvelek benne jobban, egyszerűen megragadott... A First Love-ot hallottam tőle először, véletlenül, és nagyon elérzékenyültem, ami rég történt meg egy dal miatt. Utána meghallgattam tőle a The Last-ot és tudtam, hogy emberemre találtam. Meg hát a szemei teljesen elvarázsoltak... :) És a hangját rendkívül kellemesnek és vonzónak találom.


A leghelyesebb tag szerintem Taetae és Jimin. A legjobb személyiséget nehéz lenne megmondani... Talán Hobi, mert mindig odafigyel a többiekre és gondoskodik róluk, szereti őket. Ő már csak ilyen ^^ És egyben ő a legjobb táncos, ez egyértelmű. Utána pedig Jimin, mert egyszerűen gyönyörű, amit csinál. A legjobb hangot még nehezebb kiválasztani, mert 4 vokálos van és mindnek más a hangja. Jungkooké tele van érzelemmel és maximalizmussal. Tae hangja kellemesen mély, nagyon jó hallgatni. Jimin... ő csak úgy random dalra fakad, és a kontratenorja wow... (hát még, amikor bereked)

szívesen hallanék tőle covereket. Jin hangja pedig nagyon magabiztos, tiszta és erős hang. Összegezve, nehéz választani. Talán Jin vagy Jungkook.

És Hobi énekhangja sem semmi ^^

Amikor RM énekel, az olyan, mintha egy kisfiút hallanék. Nem azért, mert kisfiús a hangja... nehéz megmagyarázni... Amikor egy kisfiú elkezd énekelni, hirtelen mindenki elhallgat és elbűvölten figyelnek... Talán mert amikor énekel, akkor az nagyon őszintén hangzik.

Suga énekhangjával meg talán nem sokan értenek velem egyet, de én teljesen odáig vagyok érte ^^


Remélem kielégítő választ kaptál, mert elég hosszúra sikeredett. :)

2018. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen^^ Nem baj, hogy hosszú lett, sőt, örülök neki :D. Valóban nagyon eltalálta a #3-as válaszoló a "7 gyerek"-es hasonlatát.
2018. aug. 7. 09:55
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan,hogy külön tagot imádok, én a Bangtan-ből mindenkit szeretek,olyan tehetségesek és olyan odaadóak^^ imádom az ilyen fiúkat.


Szerintem a leghelyesebb tag az V.

Nos az hogy ki táncol a legjobban az 3 személy közt is vetekszik akik nem más mint Hobi Jimin és Kookie

Hobi eszméletlenül táncol,ahogy előttem is leirták de Jimin is,a fake love-ban a vége felé nagyon meg fogott a tánc része

Tény hogy mindenki igyekszik de én szerintem ők a dance line is egy kicsit mert a legtöbbet őket látom táncolni és próbálni

Nos Jungkook..baromira jól táncol ő is a Manolo tánca után teljesen bele zugtam a mozgásába egyszerűen..wooow🤩(nyugodtan beirhatjátok youtube-ra😁)

Kinek a legjobb a hangja?szerintem vagy Kook vagy Jimin esetleg még Jin,de Tae mély hangja is sokszor fangörcsöt idéz belőlem 😂!

Jin hangja meg kivételesen is tetszik 😍

Mondom én..nem tudok választani mindenki jó a maga módján 🙄

Rapperek közzül mindenkit imádok,Suga nagyon gyorsan tud rappelni szint úgy mint RM, Hobinak pedig nagyon szép énekhangja van!


Ki a legjobb személyiségű?na ez nekem elég különös, tény hogy mindenkinek van rossz oldala(még nekem is.. hehe 🤭)

Énis azt mondom hogy Hobi,sokat mosolyog, segítőkész,kedves és aranyos srác, igazi remény és egy tündöklő fény az alagút végén én mondom:)

A második helyre Tae-t helyezném,annyira szereti a szüleit és olyan kis gondoskodó egyemmeg^^ imádja a gyerekeket, egyszerűen olyan édes és a rajongókkal is olyan cukin bánik, imádom:)

A többiek is irtó cukik, mindenkinek vannak édes pillanatai és feltudnám őket falni néha olyan aranyosak tudnak lenni, még a mi drága swag Sugánkat is😂😂❤️

Pl mikor Namjoon tanítja a többieket angolra az olyan anyás számomra😂és olyan édes tud lenni,vagy mikor Jin főz nekik is rendezgeti ott őket, tény hogy minden tag védi a másikat, szeretik egymást és ez annyira ahhjj🤧😍

Vagy mikor Jimin betakarta Kookie-t éjszaka hogy nehogy megfázzon istenem 😭😍

Vagy mikor Tae megosztozott Jungkook-al az ágyán,mikor Tae elaludt Jimin ölébe..😍

És még minden más,olyan gondoskodóak és aranyosak, tehát igen.. én ilyen véleményel vagyok róluk:)

Bocsi ha hosszú lett, további szép napot!😊

2018. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Taehyung aka V a kedvencem a vicces személyisége és különleges hangja miatt. ^^ Emiatt őt mondanán a "legjobb" személyiségünek. Ki a leghelyesebb? Hát a szépség relatív, Jin a visual, őt mondják viccből "worldwide handsome"-nak, de van aki Taehyung-ért van oda. Ha jól tudom ő végzett az első helyen a világ leghelyesebb férfijai listáján.
2018. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem RM és J-Hope a kedvencem, mind a kettőjüknek imádom a hangját. RM elsőre olyan "másnak" tűnt és ezért figyeltem fel rá, szerintem a való életben is értelmes ember lehet, ő ezért szimpatikus :D J-Hope tánctudását különösen kedvelem valamint az életvidám személyiségét, a nevetése haláli :D De igazából mindegyik tagot szeretem valamiért, de őket kicsit jobban.
2018. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!