Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erős hangulatember, szinte...

Erős hangulatember, szinte már bipoláris személyiségű legjobb barátnő kezelése, hogyan?

Figyelt kérdés

A barátnőm a szó szoros értelmében hangulatember, két-három hónapig teljes a "harmónia", minden klappol, aztán mindig kiüt rajta, hogy túlvállalja magát és az lesz a vége, hogy bezárkózik, durcás, ingerült, a mérgét a hozzá közelállókon tölti ki. Azt már tanulom, hogy ilyenkor ne vegyem magamra a dolgot, bár van, hogy velem is bunkócska, igazából a haragja nem nekem szól. Együtt dolgozunk, így viszont egy kicsit nehéz a dolog...

Azt viszont látom, hogy a párjával ettől függetlenül is kedves, rajta valahogy nem látom csattanni, bár már az is eszembe jutott, hogy mikor kettesben vannak, ő is "kap".

Én őt így elfogadom, nem akarom megváltoztatni, inkább csak megoldást szeretnék találni ,hogy hogyan kezelhetem/kezelhetjük ezeket a napokat. Általában 4-5 nap, esetleg egy hét alatt elmúlik, utána minden újra a régi. De nyilván abban a pár napban nehéz.. nehéz, hogy ne vegyem magamra, nehéz, hogy tényleg elhiggyem, nem nekem szól.

Egyszer volt, hogy ezt próbáltam vele megbeszélni, akkor iszonyatosan megbántódott és azt érezte, hogy nem tud annyit nyújtani nekem, amit szeretnék és hogy megfojtja a barátság. Természetesen, mikor elmúlt a negatív időszaka, ez az érzés is eltűnt és olyankor keres, hív, érdeklődik, számít rám, a lehető legjobb barátnő a világon.

Van valaki hasonló helyzetben?



2014. dec. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem én lekoptatnék egy ilyen "barátnőt". Nem lehet rá számítani. Egyébként ha megmondod neki, hogy eleged van belőle, akkor lehet, hogy összekapja magát és nem veled fog szórakozni, hanem máson tölti ki a dühét.
2014. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen, alapvetően nagyon is lehet rá számítani és látom rajta, hogy a nehezebb időszakaiban is belülről próbál küzdeni, hogy ne legyen ilyen.
2014. dec. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!