Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogy döntöttetek el hogy...

Ti hogy döntöttetek el hogy ki a bias-otok a BTS-ből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok közülük választani mindegyiküket imádom. Nektek ki a kedvencetek és miért pont őt vàlasztottátok? Esetleg van olyan akit kevésbé szerettek a srácok közül?

2018. aug. 20. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Akkor most légy szíves magyarul kiírni a kérdést.
2018. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
A bias személyes elfogultságot jelent. A BTS nem tudom micsoda, talán valami új magyar valóságshow vagy ilyesmi.
2018. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jungkookot 'választottam' biasnak, szimpátia alapján, őt tartottam a leghelyesebbnek és legaranyosabbnak, tehát egyszerűen mindent imádok benne. 2 napja volt a negyedik évfordulója annak, hogy megállás nélkül a kedvencem.


Egyébként nem baj ha te nem tudsz kedvencet választani, sőt, szerintem ez pozitív, hogy mindekit ugyanúgy szeretsz.

2018. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenkit egyformán szeretek, legfeljebb másképp. És senki nem kötelez rá, hogy biast válassz. Ha nekem döntenem kellene, hogy ki az akire jobban odafigyelek, akkor Hobi és Yoongi. De ugyanúgy szeretem a többieket is, a "különbség" csak az, hogy ők személyiségileg közelebb állnak hozzám. Jobban meg tudom őket érteni. :)
2018. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki esetleg nem lenne tisztában a kpop bandákkal, vagy a zenei világ feltörekvő, világhírű csillagaival: a BTS nem magyar valóságshow. Ez egy 7 tagú, közismert kpop banda (szerintem a legjobb).


Válaszként:

Én sem tudok nagyon választani... mindenkit imádok, van, akire kicsit jobban figyelek, több vidit nézek róla, stb, de egyikőjük nélkül sem lenne BTS a BTS, ami lássuk be nagy hátrányt jelentene a világnak :D.


Amint említettem, vannak, akiket kicsit jobban kedvelek, ilyen TaeTae, de még Kookie-t is nagyon birom.^^


Persze mindenki másban kiemelkedő a tagok közül, mint pl.: Hobi tánca, Jin hangja, Yoongi passzivitása (♡), RM tudása, Jimin aranyos picisége, Jungkook cukisága, ahogy a hyung-jait kezeli, V személyisége... és mind jól énekel, szépen táncol, és még helyesek is *^*.


Ha mindenképpen kéne választanom, akkor nagy nehezen, de TaeTae-t választanám (ultimate) bias-omnak, Kookie-t pedig bias wrecker-emnek.


Szóval egyetértek az előttem szólóval, csak kicsit kiegészítettem a személyes véleményemmel.^^

2018. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell lennie biasodnak.
2018. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd mindegyiket egyformán:)
2018. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De hogy hosszabban kifejtsem a véleményem, azért mondom ezt mert mindegyik tag a maga módján.

Pld az az ARMY aki csunyázta RM-t és Hobit a büdös életbe nem volt nevezhető ARMY-nak esetleg divat ARMY volt..

Nálam jelenleg Jungkook szimpatizál de én úgy vagyok vele hogy mikor melyik tag hiánya jön rám 😅

De nagyon sokszor,szinte mindig az egész banda hiányzik

Nem azt mondom,hogy kötelező vagy még azt is szeretni akihez nem húz annyira a szíved,de nyilván ha szereted a BTS-t akkor kivétel nélkül szeretsz mindenkit:)

2018. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik tag jó a maga módján*
2018. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És igen, nálam is ez a probléma,hogy egyszerűen mindegyikőjüket imádom és nem tudok választani, egyszerűen NEM megy

Csak egy példa megint

Az EXO-ból rögtön ki tudtam választani Baekhyun-t biasomnak, valahogy a többiek nem fogtak meg,nem is nagyon hallgatom az Exo-t,lehet az is közre játszik hogy a BTS volt az első banda akiket megismertem és teljesen hozzájuk szoktam

Imádok még más bandákat is,de egyiket sem olyan szinten mint a Bangtan fiúkat, nagyon különlegesnek tartom őket emellett még tehetségesek és elég jól is néznek ki,de a kinézet nálam már hátrább játszik szerepet, első a daluk és az a sok fáradság amit a tökéletes munkájukba fektetnek bele,mind sorba:)

Látod?ez csak 1 ok volt, amiért szeretni lehet őket^^

2018. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!