Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lana Del Rey miért olyan...

Lana Del Rey miért olyan hallgatott?

Figyelt kérdés

Mármint én most kezdtem el hallgatni és ahhh, nagyon tetszik, de meglepődtem, hogy szinte minden száma több százmilliós megtekintésen van csak a Youtubeon, és az unofficial lyrics videók is több tízmilliós nézettséget számlálnak.

Őszintén meglepett, mert nem tipikus popzenének tűnik eddig, amit ő csinál, nem elsősorban bulizene, de akkor mi az ami miatt ő ekkora nézettségnek örvend? Tudtommal az értékesebb, egyedibb, kreatívabb zenéjű előadók sosem kapnak ekkora figyelmet.


2018. aug. 21. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő, a tipikus popzene és az elvontabb zene között van, amit csinál.
2018. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Mert amit csibál azt nagyon jól csinálja.

Egy előadó akkor lesz hallgatott ha jó zenéket ír, fülbemászóakat/dallamosakat/ jó szövegűeket. Nem a műfaj számít.


"Tudtommal az értékesebb, egyedibb, kreatívabb zenéjű előadók sosem kapnak ekkora figyelmet."

Azért ez nem így van (szerintem)


Most van egy pár feltőrekvő "egyedibb" énekes.

Keress rá pl. Aurora Aknes-re, szerintemő baromi egyedi, es szerencsére egyre magyobb figyelmet kap mostmár.

2018. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Rádiókban pont azért nem játsszák, mert mint ahogy írod, nem tipikus popzene, amit csinál. Azonban az embereknek tetszik attól függetlenül, hogy nem rádió kompatibilisek a számai (lassabb tempó, nincs benne tucctucc, nincs elénekelve 100x a refrén, ezért az egyszerűeknek nem fülbemászó, több, mint 2 sorosak a szövegei stb.)
2018. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!