Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lana Del Rey-nek nincs egy...

Lana Del Rey-nek nincs egy kis apakomlekszusa?

Figyelt kérdés
Csak én vettem ezt észre? Mármint a videóklipjeiből gondolom ami tele van 50+os pasikkal. Meg olvastam hogy az apja valami nagykutya és nem igen foglalkozott vele.
2014. jún. 12. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy van-e neki vagy sincs.

Jó hangja van, és jók a dalai.

Ha meg az 50+ jön neki be, legyen az. A homo téma már úgysem trendi.

2014. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, imádom a számait meg őt is csak kíváncsi voltam.
2014. jún. 12. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még arra emlékszem, mikor sokan a Born To Die és a Blue Jeans videóin voltak kiakadva, mert fúúúúj, tetovált srác, pedig ő még csak öreg sem volt.

A videói és a magánélete között nem feltétlenül van bárminemű hasonlóság. Rowling sem valószínű, hogy boszorkány lenne. :)

Valószínűbbnek tartom, hogy Lana Del Rey kitalált egy karaktert magának, akit a videóiban ő játszik, ezért a hasonlóság több videója között ilyen téren. Szerintem téged az zavart meg, hogy ő maga jászotta. Ha egy sima színésznő lenne, akkor valószínű fel sem merült volna a gondolat.

2014. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!