Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan rendeljek rendes...

Honnan rendeljek rendes zenekaros pólókat?

Figyelt kérdés
Nem ezekre a vacak fekete szarokra gondolok, hanem olyan együttesek pólóira, amiket sehol sem találok Magyarországon. Deftones, The Dillinger Escape Plan, The Red Chord, stb.. Egyik katalógusban sem találom őket, és csak elvétve vannak európai terjesztőik, azok meg nem olcsók... Ti hol szerzitek be a hasonló cuccaitokat? Az usaplo-n kívül van még ilyen?
2010. jún. 21. 12:18
 1/5 FFDP ***** válasza:
[link] Keresel egy megbízható(nak tűnő) céget és viszonylag alacsony postaköltségért ideküldik akárhonnan napok alatt ha jól választasz.
2010. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.usapolo.hu itt meg az ebay en lehet, de az usapolo most drágult, hogy esnének a kútba. ebay meg megéri mostmár, csak macerásabbbnak tűnhet.
2010. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jacsak most látom, h irtad az usapolot. marad az ebay, másról nemnagyon tudok.
2010. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaziból szerintem usapolo már macerásabb is mint az ebay...

Ebayen kiválasztod, rögtön fizetsz és jön is házhoz. :)

2010. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezjókérdés:D mert én is csomó oldalt átböngésztem, mire találtam exploited-es női pólót. 2500 volt asszem.mire regisztráltam magam, az ára felment 3200-re. mondom, mindegy még megéri...de szállítási díj +1000 volt. végülis megrendeltem. 2 hónapot vártam rá. mert hogy nem volt a méretembe.-.-" végülis ideért, de már zaklattam őket emailbe. nem a legjobb minőség, kicsit az anyaga szär és kopik:S
2010. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!