Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy-hogy jobban érzem magam...

Hogy-hogy jobban érzem magam ha Metált hallgatok?

Figyelt kérdés
Ha nagyon rossz a kedvem akkor csak felrakom a fejhallgatót és meghallgatok egy-két pl Slipknot zenét.

2018. aug. 26. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ez csak ilyen stílusú zenékkel működik. (Nálam)
2018. aug. 26. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam Slipknotot hallgatni, ha dühös vagy elkeseredett vagyok. Tényleg megnyugtat, talán az agresszivitása miatt.
2018. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így vagy összerakva. Nálam ilyen nincs, mármint... én akkor is hallgatok metált (azon belül sok mindent) amikor jó a kedvem, meg akkor is amikor rossz, de mellette hallgatok még a rock műfajon belül mást is, pl. punk rockot, blues rockot, alternatívot stb.

Olykor filmzenét vagy Avicii-t is hallgatok.

2018. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Zene: terápia.

És én úgy hiszem, hogy ez műfajtól független. Nem mondhatjuk, hogy egy metál zene nem lehet terápiás hatással valakire, mert régen nekem is működött. Azóta eltelt pár év, már csak ritkán hallgatok, de nem lett belőlem pszichopata... :)

Szóval ez ilyen. Meg kell figyelni, mikor mi történik.

2018. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!