Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha azt mondom hogy metált...

Ha azt mondom hogy metált hallgatok miért hiszik azt hogy sátánista vagyok?

Figyelt kérdés

Suliba egyszer bementem Iron Maiden pólóban és kérdezték hogy,, és szoktál imádkozni a sátánhoz?'' XD

(Sajna keresztény suliba járok, nem tisztelek semmilyen vallást, ők meg ilyen nagy keresztények)

Meg kb. az egész osztály fél tőlem, csak mert metált hallgatok...

Hogy lehetne megértetni velük, hogy nem vagyok sátánista? Valaki már szólt a tanárnak is.



2017. nov. 3. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális ember nem hisz ilyet.

Sajnálom, hogy ilyen suliba jársz, mondjuk tisztelheted a hitüket, de követni, hinni benne tényleg nem kell.

Mondd meg nekik kerek perec, ha nem fogják fel, az ő fejükben van a hiba.

2017. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék. Valószínűleg azt sem tudják, hogy mi az a sátánizmus.
2017. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A tetteiddel tudod megértetni, és nem a szavaiddal. Az én kedvencem a death metal. Fantasztikus erő jön abból a zenéből, és abból a hörgős hangból. De ezek a kereszténynek mondott emberkék a saját árnyékuktól is félnek, nemhogy a metáltól.
2017. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 az egyik kedvencem a Cannibal Corpse \m/
2017. nov. 4. 13:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az jó zene. Ahhogy az előttem szólók írták, alapvető hiba az ismeret hiánya, ezért gondolják az iszlám vallásuakat terroristának. Ha mondjuk vki mondaná, ő iszlám vallású, a tudattalan azt kérdezné: "hol fogsz robbantani?"

Ez a általánosítás az emberi butaság mutatója. Ennyi erővel a Kereszténység is átok, hiszen a keresztyénség nevében több millió embert mészároltak le "boszorkányokat", tudósokat "A Föld kering a Nap körül".

A probléma az, hogy nagyon kevesen követik Jézust. Tudod egy normális agyú ember nem kérdez marhaságot, ha tudja mit jelent az ima: "szoktál imádkozni a sátánhoz?"

Ez abszurdum, és kizárólag provokálni akarr a kérdező, hogy téged magyarázkodásra sarkaljon, ezért inkább a tettei határozzák meg egy embert, és nem a szavai/igéretei. Lásd a politikusokat. A kampány előtti kommunikációjukat, és a tettüket, amikor hatalomra jutnak.

:)

2017. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak mondd meg nekik, máshogy nem lehet. Külön bírom hogy ők imádkoznak egy olyan csávóhoz aki Elméletileg kétszer kinyírta az embereket hogy vérfertőzéssel"visszanépesítse" őket ráadásul fix hogy nem létezik.
2017. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a metált! Szerencsére nekem nincs ilyen gondom.

Szerintem is próbáld elmagyarázni nekik, hogy a kettőnek nem kell összefüggnie.

14/L

2017. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz elhinni az alábbi szituációt, egy rakat keresztény fiatalt ismerek, egyik sem gondolkodik így, hogy aki metált hallgat, sátánista lenne, van keresztény metál is. Ismerek keresztény metálos csajt is. Amennyiben nem kamu a kérdésed, akkor buta emberkékkel vagy körbevéve, ha a zenei ízlésed miatt kiközösítenek, marha keresztényiek lehetnek. Próbálj velük beszélgetni erről.


#6, eléggé felületes ismereteid vannak a témáról, ugyanis történelmi egyházak esetében szó sincs kreacionizmusról, a Teremtés könyve sokkal mélyebb annál, hogy szó szerint értelmezzük.


Egy keresztény

2017. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tom Benko ***** válasza:
100%
Mert berögzült ez egyeseknél. Közöld velük, hogy nem vagy sátánista. (Mondjuk az sem kizárt, hogy csak provokálni próbálnak.)
2017. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg max 16 évesek lehettek, abban a korban pedug még nem akkora szégyen, ha valakinek fogalma nincs se a zenéről, se a vallásokról. Ezenkívül a médiából is árad az agymosás és a dezinfózás a sátánizmussal kapcsolatban.
2017. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!