Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14 évesen nem késő elkezdeni...

14 évesen nem késő elkezdeni a gitározást?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 18:48
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
53%
SZERINTEM,NEM!AZÉRT MEREM ,LEÍRNI MERT 16-17-ÉVESEN KEZDTEM EL GITÁROZNI,ÉS 17-ÉVIG JÁTSZOTTAM ,EGY BANDÁBAN! CSAK TÜRELEM .ÉS KITARTÁS KÉRDÉSE!-BIZTATÁSSAL:VAGYONOR
2010. jún. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Hát...figyelj....Lukács Laci is 16 évesen kezdett el.Én mondjuk 12 évesn, de szerintem te se vagy még nagyon túlkoros.
2010. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

A legjobb kor hozzá :-)

Hajrá!

2010. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Egyáltalán nem késő mert ilyen korban még jobban nyúlnak az ujjaid mint egy pl 20 évesnek és tanulékonyabb is vagy.Szóval csak hajrá!
2010. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tanulni sohasem késö - jó pap is holtig tanul... mondja a magyar közmondás. ;-))) Különben szerintem "csak" idö, felfogás és szorgalom kérdése. Ne add fel, hanem ugorjál neki bátran - remélem, hogy jó tanárt találsz - bár autodidakta módon is el lehet kezdeni, pl. könyvek segítségével. Sok sikert; ha klassz vagy, akkor fölléphetsz majd a klubomban... ;-)))
2010. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő. Én 12 évesen kezdtem, akkor szerintem még korai is volt, most 15 vagyok, és egy opeth számot például simán gond nélkül eljátszok. Haverom 13 volt amikor kezdte, most 15. Egyszer láttam gitározni, akkor a mettallica-tól a nothing else matters-t játszotta, állítása szerint egy hét alatt tanulta meg. Szólóval, mindennel együtt hiba nélkül eljátszotta. Mi napi fél, vagy egy órát szoktunk gyakorolni. Viszont tényleg minden nap. Szerintem pont ideális korban vagy hogy elkezdd, HAJRÁ:) És gyakorolj sokat, és kerüld a zeneiskolát, inkább magántanárhoz menj, tapasztalatból mondom :)
2010. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

11:54 Lukács most sem tud .

Előző te elég keveset gyakorolsz , én 2-3 órákat gyakorolok és 2 éve játszom . Gond nélkül eljátszok Gary Moore , és Hendrix számokat . Gyakorolj !

Kérdező , Kezd el nyugodtan !

2010. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!