Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire bonyolult megtanulni...

Mennyire bonyolult megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Most határoztam el magam higy gitározni tanuljak cska nem tudim hogy kezdjek neki, mire számítsak, és elektromos gitáron szeretnék tanulni, illetóleg hogy már ha tanulni akarok feltételenül szükséges e gitárra erősítőre beruháznom mert szerintem jobb inkább akkor ha már "dörzsöltebb" vagyok a dologban. Szerintetek?


Illetve, értem hogy türelemjáték de mégis hány év mire(kitartó gyakorlás mellett) elfogadható eredményt tudok produkálni.


És ne értse félre senki nem akarok az Iron Maiden-be belépni. :D


2018. aug. 30. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért kaki a billentyűzetem.
2018. aug. 30. 19:55
 2/4 Mojjo ***** válasza:

Erősítő nélkül az elektromos gitárnak csak egy vékony, nyeszlett, cincogó hangja van. Börtönbe épp nek csuknak, ha anélküp használod, de nem nagy élmény úgy játszani.


Ami a kérdésed illeti, mivel

- nem tudjuk, mennyit gyakorolnál naponta

- nem tudjuk, hogyan állítanád össze a tananyagot

- egyáltalán tanárral, vagy magad

- nem tudjuk, milyen a kézügyességed

- nem tudjuk, milyen a zenei érzéked egyáltalán

- az elfogadható szint nagyon nem pontosan definiált fogalom

arra sajnos lehetetlen válaszolni.

2018. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szorgalmas és türelmes vagy tanárral akár két-három év alatt jó eredményeket lehet elérni én a helyedben akusztikus gitárral kezdeném
2018. aug. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kèrdésider válaszolva


Amennyit megkíván ha kell 4-5-6 órát naponta.

Tanárral szeretném, de otthon is szeretnék gyakorolni.(Ezért lehet hogy kellen saját gitár)

És próbálkoztam régebben a zongorával de az nem nekem való volt mert a lágyabb zenék nem nekem valók.

De elszánt vagyok a dologgal kapcsolatban.

A kézügyesség alatt nem tudom mit èrtesz de igen jó.


És lehet hogy igazad van az akusztikus gitárral kapcsolatban. De van bármi különbség az akusztikus és elektromos gitár használata között?(Értsd, ha megtanulok akusztikuson akkor tudok elektromoson is?) Mivek metal fan vagyok ez vitt rá hogy gitározni tanuljak. De nyilván először jobb akusztikussal kezdeni.

2018. aug. 31. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!