Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bonyolult megtanulni egy...

Bonyolult megtanulni egy androidos telefon kezelését?

Figyelt kérdés
Előre szeretnék elnézést kérni a hülye kérdésért, de nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren. A közeljövőben szeretnék venni egy telefont (azt hiszem galaxy ace-t), de kicsit félek, hogy kiigazodok -e majd rajta. Itt annyi kérdés van ezekkel a telefonokkal kapcsolatban, pl. hogy kell témát beállítani, ami egy régebbi készüléknél adta magát. Ennyire túl van már bonyolítva? Már nem vagyok tizenéves (de öreg sem), számtechet sem tanultam. Kérek mindenkit, hogy ne fellengzősen válaszoljon. Köszönöm!
2011. júl. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ace-m van tanulni semmit nem kell adja magát jó kis teló
2011. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az első androidos telómat 3 nap után gond nélkül tudtam kezelni, de még néha most is találok új dolgokat :D. A téma beállítás nem bonyolult csak néhány telefonon az alap home-on nem lehet témát változtatni. És sokan azért gondolják bonyolultnak, mert ugye teljesen átlehet szabni a telefont.
2011. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha sima hétköznapi felhasználó vagy átlagos igényekkel, akkor csakúgy mint 1 iPhone -t, ezt is nagyon hamar meg lehet tanulni kezelni. Ha jobban bele akarod magad ásni, akkor készülj fel alapszintű programozásra, jó adag bátorságot gyűjts és olvass sokat
2011. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!