Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ibanez GSR200 PW. Kezdő...

Ibanez GSR200 PW. Kezdő basszusgitárnak jó? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem egy GSR 180am van, azon tanulok/tanultam, első darabom, nekem tökéletesen megfelel. de hogy értsd. tanulni akármilyen basszusgitáron lehet. lehet egy 20ezres gagyin, meg egy 350 ezres cort-on is. ha már tudsz valamit, onnantól nem mindegy, hogy min játszol. de ha bejön neked, már kipróbáltad, vagy valami, vedd meg. én az enyémben nem csalódtam, imádom. sok sikert!!
2010. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasgattam utána, és volt amelyikre azt írták, hogy kényelmetlen, nehéz stb. ezért elveheti kapásból az ember kedvét. De ha neked ez már bevált, akkor annyira rossz nem lehet. Megnyugodtam. Köszii.
2010. jún. 21. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy, én még nem láttam 350ezres cortot:D
2010. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt a cortot csak úgy mondtam, hogy érzékeltessem :D pl én találkoztam oylan olcsó 20 ezres basszgitárral, amit ha felvettél magadra, akkor a feje lehúzta az egészet :D szóval rendesen kellett kapaszkodni bele :D
2010. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!