Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha teljesen metálos vagyok...

Ha teljesen metálos vagyok egy kis hippi hajlam belefér :'D?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 13:16
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%
Simán, nem kell itt kategorizálni. Attól hogy szeretsz x zenét még nem kell kőfallal körbeépíteni magad a többi ellen.
2018. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak szeretjük a természetet :'D
2018. szept. 3. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Légy nyitott mindenre, és hallgasd azt, ami tetszik. Nem kell magad ennyire bekategorizálni.

Én is metálos vagyok, de meghallgatok mást is. Nem kell minden másra fujjogni, csak azért mert egy műfaj nagyon tetszik.

A legnagyobb metál előadók is hallgatnak pl. punkot, blues-rockot, altert, jazzt, stb.

2018. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretem a matricákat. Azt hallgatom ami tetszik. Ez nagyrészt metál, de ugyanúgy hallgatok, rock-ot, punk-ot, komolyzenét, poprock-ot, népzenét.
2018. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze nekem a metálba hardrock, alternatív meg punk még laza benne van :'D
2018. szept. 3. 20:02
 6/9 A kérdező kommentje:
nem is zenei részére írtam csak ide kategorizálták át :c
2018. szept. 3. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
miért ne férne? akkora baromság szerintem ez, hogy valaki behatárolja magát egy stílusba... attól, hogy van egy stílus amit preferálsz, miért ne tetszhetnének más stílusból is zenék? már csak magamból kiindulva, metáltól kezdve komolyzenén át techno-ig, kb. minden stílusból hallgatok ezt-azt, el se tudom képzelni, hogy leragadjak egy stílusnál.
2018. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Omnia pl szerintem rock-metál természetkedvelő banda, kicsit metál csak, de erről most ők jutottak eszembe. Amúgy szerintem a Metál osszefér a természettel :)
2018. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Metálos vagyok 21 évesen úgy nézek ki mint egy nagy óvodás :D Nem releváns.
2018. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!