Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket tudnátok...

Milyen zenéket tudnátok ajánlani, amit nagyon könnyen meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Kb egy hete elkezdtem akusztikus gitáron játszani, de nem nagyon tudok egy zenét se rendesen eljátszani. Lassabb Green Day és Twenty One Pilots számomkal próbálkoztam,de olyan lassan váltok át az ujjaimmal az akkordok között,hogy nem igazán lehet "kihallani" a zenét belőle,meg amikor felemelem a húrról az ujjam,ad ki egy kis hangot,szóval erre is szeretnék tanácsokaz kérni,hogy mit tegyek ellen. Próbálkoztam nagyon alap 2 akkordos dallal is,ami fogjuk rá jól ment,de valami "rendes" zenét is el szeretnék jászani,főleg azért,hogy legyen egy kis sikerélményem is.

2018. szept. 14. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Az elején a különpengetős rész is ezekből áll, csak az Am-nál fel kell emelni a mutatóujjad. Nem nehéz és hangzatos. :) De enélkül is simán akkordozva is jó játszani. De nem tudom mi bajod a két akkordos dalokkal, azok nagyon is rendes zenék tudnak lenni! Ad ki egy kis hangot a húr ha felemeled az ujjad? Ne foglalkozz vele, ha gyakorlod a váltásokat majd magától eltűnnek ezek a zavaró dolgok.

2018. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:

Olyasmi ez, mintha azt mondanád, hogy egy hete elkezdtél svédül tanulni, ajanljunk már valami könnyebb svéd nyelvű novellát, amit meg is értenél, hogy legyen kis sikerélményed.


Egy hangszeren megtanulni játszani rengeteg idő, energia, rengeteg kitartás és lelkesedés és akarat kell hozzá. Nagy türelemmel kell hozzáállni. Ez az egy hete tanulok, de már számokat akarok játszani dolog sajnos eltévedt. Első körben azt mondom, keress egy jó tanárt, mert már most rossz ütemben akarsz tanulni, és így esélyes, hogy nem fog menni.

2018. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a baj azzal,ha már zenét is szeretnék jászani? Jópár hangot már tudok,csak gyakorlásnak szeretnék valami könnyebb zenét találni,hogy ne "céltalanul" pengessem egymás után az akkordokat. Nyílván nem egyből a legnehezebb zenét szeretném megtanulni,ez nagyrészt csak gyakorláshoz kéne,de jó lenne ha egy létező dallal tudnék gyakirolni
2018. szept. 15. 08:49
 4/5 Waff ***** válasza:
Kis kacsa fürdik. Em-Am. Tessék,gyakorold lassan.
2018. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Pank zene ott csak mindegyik zene 3 akkord
2018. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!